Urodziny dla dzieci poza domem

Chcesz wyprawić swojemu dziecku niezwykłe przyjęcie urodzinowe? Pomyśl o urządzeniu urodzin poza domem. Sprawdź, gdzie je zorganizować i na jaki wydatek się przygotować, by były jedyne w swoim rodzaju!

Dlaczego warto urządzić dziecięce urodziny poza domem?

Chociaż urodziny dla dzieci zorganizowane w domu mogą być wyjątkowe, to jednak dzisiaj wielu rodziców decyduje się na urządzenie ich poza nim. Przemawia za tym kilka względów:

– Przyjęcie poza domem można zorganizować znacznie łatwiej – nie trzeba robić dużych zakupów, gotować, sprzątać.
– Dziecięce urodzinki mogą być wypełnione wspaniałymi atrakcjami, które nie są dostępne w domu, dlatego zabawa jest wtedy niezapomniana.
– Organizacja urodzin dla dziecka w konkretnym miejscu może być dla niego spełnieniem marzeń i unikatowym prezentem.

Gdzie zorganizować urodziny dla dziecka?

W związku z coraz większą popularnością urodzin dla dzieci organizowanych poza domem można urządzić je w wielu miejscach.

Popularne miejsca organizacji przyjęć urodzinowych dla dzieci:
– Sale zabaw,
– Tory gokartowe,
– Parki trampolin,
– Parki linowe,
– Escape roomy,
– Muzea,
– Ośrodki edukacyjne,
– Kawiarnie,
– Kina,
– Mini zoo,
– Aquaparki,
– Ośrodki jeździeckie.

Przy wyborze najlepszego miejsca na urodziny warto zwrócić szczególną uwagę na zainteresowania swojej pociechy, aby przyjęcie było dla niej wyjątkowym wydarzeniem. Dla maluchów najczęściej wybierane są sale zabaw, natomiast dla starszaków miejsca, w których mogą brać udział w ciekawych zajęciach, na przykład warsztatach naukowych, kulinarnych.

Ile kosztują urodziny dla dziecka poza domem?

Rodzice bardzo często obawiają się, że urodziny dla dzieci zorganizowane poza domem będą ich sporo kosztowały. Ile trzeba zapłacić za przyjęcie?

Koszty rozpoczynają się od około 50 złotych za jednego gościa, natomiast mogą sięgać do nawet ponad 100 złotych za zaproszoną osobę. Oferty najczęściej mają postać pakietów urodzinowych, które obejmują określone produkty i usługi.

Na ostateczne koszty wpływa wiele czynników, między innymi miejsce organizacji przyjęcia, dzień tygodnia – w weekendy ceny są wyższe, czas trwania zabawy, atrakcje, wyżywienie, dodatkowe produkty i usługi, na przykład animacje, malowanie buzi, piniata czy tort urodzinowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here