zabieg geneo

Na całym świecie standardy życia wzrastają, przez co zwiększa się również średnia wieku zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Okazuje się jednak, że ze względu na duże zanieczyszczenie powietrza, stres przeżywany w życiu codziennym oraz bardzo wysokie tempo życia coraz szybciej zaczynamy się starzeć. Na szczęście medycyna estetyczna również nie stoi w miejscu i dostępne są coraz bardziej nowoczesne zabiegi przeciwdziałające efektom tego procesu.

Geneo zabieg

Kilka lat temu pojawił się na rynku nowy zabieg kosmetyczny – zabieg geneo. Ze względu na swoją małą inwazyjność oraz efekty zabiegu widoczne od razu po jego wykonaniu, bardzo szybko zyskał popularność i wielu zwolenników. Ze względu na to, że na jego efekty nie trzeba długo czekać, nazywany jest również zabiegiem bankietowym.

Zabieg geneo jest zabiegiem odmładzającym, który spełnia co najmniej kilka podstawowych funkcji:
* zapewnia natychmiastowe dotlenienie skóry, dzięki wydzielaniu pęcherzyków dwutlenku węgla na jej powierzchni, co powoduje uwolnienie tlenu do tkanek powierzchniowych
* powoduje złuszczanie się zewnętrznych warstw zrogowaciałego naskórka, a to z kolei sprawia, że skóra jest wyraźnie gładsza, zostają również spłycone występujące na twarzy zmarszczki
* gwarantuje zwiększone wchłanianie substancji czynnych przez skórę – dzięki dwóm poprzednim funkcjom, czyli dotlenieniu i złuszczeniu, skóra przyjmuje znacznie więcej substancji aktywnych, które są używane podczas zabiegu.

Zabieg geneo cena

Jeśli chodzi o zabieg geneo cena jest uzależniona od kilku czynników. Przede wszystkim należy zastanowić się, jaki obszar naszego ciała ma być poddany zabiegowi. Nie musi to być wyłącznie twarz, zabieg jest dostępny również na szyję i dekolt. Im większa partia ciała poddana zabiegowi, tym wyższa jego cena.

Ceny zabiegu geneo mogą różnić się w zależności od salonu, ale oscylują w granicach 250-300 złotych za pojedynczy zabieg na twarz. Jeśli decydujemy się dodatkowo na geneo zabieg na dekolt lub szyję, cena jest adekwatnie wyższa i wyniesie około 400-500 złotych.

Oczywiście możemy również liczyć na dodatkowe promocje, na przykład te związane z wykupieniem całej serii zabiegów. Jeśli zdecydujemy się na taki krok, cena pojedynczego zabiegu może zmniejszyć się nawet o kilkanaście procent.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBadania na prawo jazdy
Następny artykułLiposukcja Katowice
Zmienna jak każda kobieta. Uwielbia dzielić się wiedzą i doświadczeniem, które zdobyła pracując przez 10 lat w Niemczech.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here