Liposukcja Katowice

Liposukcja jest to kosmetyczna operacja, która polega na usunięciu tkanki tłuszczowej. Często zabieg ten wykonuje się w takich fragmentach ciała, jak na przykład: brzuch, pośladki, uda lub ramiona.

Cel liposukcji

Liposukcja Katowice jest to zabieg, który wymaga wcześniejszego przygotowania. Miesiąc przed wykonaniem zabiegu powinno się przestać przede wszystkim palić papierosy. Oprócz tego przed operacją trzeba wykonać różne badania. Na przykład trzeba wykonać morfologię, która pozwoli na sprawdzenie zawartości krwi. Przed tym zabiegiem powinno się również wprowadzić do swojego życia odpowiednią dietę, a także zabrania się przyjmowania witamy E, a nawet polopiryny lub innych środków przeciwzakrzepowych. Ponadto przed zabiegiem osoba musi dbać o swoją odporność, nie powinna się przeziębić. O wszystkich chorobach pacjent ma obowiązek poinformowania lekarza, który będzie zajmował się zabiegiem.

Liposukcja laserowa

Liposukcja laserowa Katowice to jedna z technik odsysania tłuszczu. Liposukcja, która jest wspomaga laserem cieszy się ogromną popularnością. Ta technika wykorzystuje dobrej jakości laser, który topi komórki tłuszczowe w danej części ciała pacjenta. Za pomocą lasera można naprawdę bardzo łatwo usunąć tłuszcz. Ta technika z całą pewnością może również zmniejszyć obrzęk i krwawienie podczas zabiegu. Liposukcja laserowa Katowice dedykowana jest przede wszystkim osobom, które mają problem z otyłością miejscową. Po zabiegu mogą wystąpić różne efekty uboczne, takie jak na przykład: siniaki, obrzęki, bóle oraz blizny. Jest to jak najbardziej normalne, wszystkie dolegliwości powinny ustąpić po jakimś czasie. W razie silnych bólów warto skonsultować się z lekarzem.

Liposukcja ultradźwiękowa

Liposukcja ultradźwiękowa Katowice jest w stanie zredukować złogi tłuszczu i cellulitu. Jest to bezbolesny zabieg, który pozwoli osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Dzięki tej liposukcji z łatwością można usunąć zalegający tłuszcz z danego obszaru ciała pacjenta. Liposukcja Katowice to zabieg bezpieczny i mało bolesny. To metoda idealna dla osób, które chcą delikatnie zredukować tkankę tłuszczową.

Liposukcja ultradźwiękowa Katowice to metoda, która opiera się głównie na energii ultradźwiękowej. Zabieg liposukcji cieszy się naprawdę ogromną popularnością – nie tylko wśród kobiet, ale również wśród mężczyzn.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZabieg Geneo
Następny artykułTransplantacja włosów
Zmienna jak każda kobieta. Uwielbia dzielić się wiedzą i doświadczeniem, które zdobyła pracując przez 10 lat w Niemczech.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here