Carrot juice with fruits and vegetables isolated on white background

Im mniej przetworzony produkt, tym lepiej. Doskonale wie o tym każda mama, nie ma nic ważniejszego na świecie niż zdrowie dziecka i jego prawidłowy rozwój. Najlepsze dla naszych maluchów jest to, co pochodzi z natury. Swoją drogą dla nas również. Soki można wprowadzać w dietę dziecka już od piątego miesiąca życia.

Zakazany owoc na pierwszy raz
Jabłuszko, to smak tego owocu dziecko powinno poznać na początek. Gdy nadchodzi czas soczków, stajesz pewnie w sklepie przed półkami pełnymi soczków dla dzieci i zastanawiasz się co będzie najlepsze. Sok dla dzieci powinien mieć w pełni naturalny skład. Od lat takie soki produkuje Bobo Frut, masz sto procent pewności, że powstaje z dojrzałych, odpowiednio wyselekcjonowanych owoców. Ma smak prawdziwego jabłuszka, żadnych dodatków. Dziecko poznaje smak prawdziwych jabłek, a z czasem smakuje świata pozostałych owoców. Owoce oraz warzywa to samo zdrowie, dlatego należy je pomału wprowadzać w dietę dziecka i uczyć je spożywania ich każdego dnia.

Sok czy owoc?
To odwieczne pytanie, które przewija się na wielu forach wśród młodych mam. Lepszym rozwiązaniem są naturalne soki, ale te sprawdzone, typu wspomniany Bobo Frut. Owoc jak najbardziej dla starszego dziecka, natomiast maluch powinien dostać owoce ze sprawdzonych miejsc. Ten, który kupisz w warzywniaku czy na targu pochodzi najczęściej z upraw przemysłowych, naszpikowanych niestety różnego rodzaju środkami zapobiegającymi starzeniu, pobudzającymi wzrost. Taki owoc często musi przebyć bardzo długą drogę nim trafi na Twój stół. Jeśli chcesz podać maluszkowi owoc, to sprawdź jego pochodzenie. Najlepiej kupuj warzywa, owoce ekologiczne. A najlepszym rozwiązaniem dla małych dzieci są naturalne soki. W przypadku produktów Bobo Frut masz pewność, że wybierane są najlepsze warzywa i owoce. Soki nie posiadają barwników, konserwantów, zawierają tylko naturalne cukry, są wolne od glutenu.

Źródło błonnika i witany C
Witamina C zwiększa odporność dziecka na różnego rodzaju infekcje, stąd tak ważne jest dostarczanie jej w codziennej diecie, w odpowiedniej ilości. Błonnik natomiast zapobiega zaparciom, reguluje pracę jelit. Naturalne soki Bobo Frut zawierają błonnik i witaminę C w odpowiedniej dla maluszków ilości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here