Jeansy do dziś, cieszą się ogromną popularnością. Moda na jeansy przyszła do Polski z USA. Jeansy zostały zaprojektowane w XIX wieku przez Leviego Straussa, który wymyślił je z myślą o górnikach i farmerach.

Ze względu na swoją popularność, wytrzymałość i stylistykę do dziś, przez wielu jeansy uznawane są za jedną z ikon popkultury XX wieku. Nic dziwnego – roczna produkcja spodni jeansowych wynosi ok. miliard sztuk!
Kiedyś jeansy nosili głównie mężczyźni. . Dziś, kobiety zdają się być jeszcze większymi wielbicielkami tych spodni. I o ile w przypadku mężczyzn mamy do czynienia z jednym fasonem jeansów, o tyle w przypadku kobiet mamy wiele odmian i rodzajów jeansów. Grunt by były one oczywiście dobrane pod okazje, ubiór, figurę, oraz upodobania każdej kobiety. W związku z tym poniżej prezentujemy pięć najpopularniejszych rodzajów spodni jeansowych damskich.

  • Strainght (proste) – nogawki tych spodni są proste i luźnie na całej długości.
  • Skinny (rurki) – nogawki są wąskie na całej długości
  • Strainght Loose – nogawki wyraźnie szerokie na całej długości
  • Bootcut – nogawki tych spodni delikatnie rozszerzają się ku dołowi
  • Flare – czyli dobrze nam znane dzwony, spodnie te wyraźnie rozszerzają się od kolana w dół

Pod względem stanu, spodnie dobierane są ściśle pod figurę i układ bioder każdej kobiety. W ostatnich latach najczęściej wybieranym modelem są tzw. biodrówki z lekko skróconym stanem. Aktualnie w Polsce działa wiele firm sprzedających jeansy przez internet. A jedną z takich firm jest sklep Fabryka Jeansów.

W sklepie Fabryka jeansów można znaleźć m.in. taki rodzaj jeansów jak: biodrówki, rurki, czy spodnie z wysokim stanem. Ponadto mamy tu także liczny wybór jeansów eleganckich, które śmiało można założyć podczas ważnych uroczystości. Prawdziwy hit – jeansy ciążowe, które z pewnością ucieszą niejedną kobietę. Na stronie internetowej firmy można znaleźć jeansy, które są dostępne w różnych rodzajach, oraz ciekawe porady do jakich strojów najlepiej je zakładać. W sklepie Fabryka jeansów, spodnie dostępne są w niskich i przystępnych cenach,a w wielu przypadkach dowóz do domu jest gratis!

Źródło grafik:
fabrykajeansow.pl – producent damskich jeansów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here