Peruki tańsze niż kiedykolwiek – wszystko dzięki refundacji!

0
1053

Czy zastanawialiście się Państwo kiedyś nad zakupem pięknej, zwiewnej oraz wykonanej z najwyższej jakości materiałów peruki, która pozwoliłaby ukryć pod burzą włosów naturalnych lub włókien syntetycznych wszelkiej maści niedoskonałości z którymi się Państwo zmagają…jednakże czynnikiem odstraszającym okazała się być cena, o wiele zbyt wygórowana, by zakup taki faktycznie rozważać? Jeżeli tak, to z całą pewnością z radością powitają Państwo informację, że peruki figurują na liście refundowanych środków wspomagających leczenie Narodowego Funduszu Zdrowia, a więc jeżeli tylko spełnimy odpowiednie wymogi prawne, za produkt taki będziemy mogli zapłacić znacznie mniej, a w niektórych przypadkach – otrzymać go za darmo!

O zwrot kosztów nabycia takiego produktu wnioskować mogą osoby, które niedawno poddały się zabiegowi chemioterapii, jak również pacjenci, którzy już od pewnego czasu zmagają się z łysieniem oraz problemami zdrowotnymi skutkującymi nadmiernym przerzedzaniem się oraz wypadaniem włosów. W chwili obecnej kwota refundacji wynosi maksymalnie 250 złotych, co oznacza, że jeżeli zdecydujemy się na zakup produktu syntetycznego o wartości równej lub niższej od tego progu, nową peruką cieszyć się będziemy bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek kosztów z tego tytułu!

Jeżeli jednak skusi nas produkt z wyższej półki, a więc wyrób perukarski wykonany w stu procentach z naturalnego włosa najwyższej jakości, koszt jego nabycia zauważalnie wzrośnie, jednakże po spełnieniu wymogów formalnych będziemy w dalszym ciągu mogli obniżyć jego cenę o 250 złotych, co naszym zdaniem jest kwotą nie do pogardzenia. Będą Państwo mogli ją przeznaczyć na nabycie dodatkowych środków pielęgnacyjnych, stylizacyjnych i konserwujących, dzięki którym nabyta peruka służyć będzie Państwu dłużej, jak również – na zakup przepięknych akcesoriów poprawiających jej wygląd ogólny. Wymienić w tym miejscu można na przykład dopinki pozwalające wizualnie zwiększyć objętość wyrobu oraz turbany, dzięki którym będzie on chroniony przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych jednocześnie gwarantując Państwu elegancki wygląd.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że mogą Państwo nie wiedzieć, jakie dokumenty należy złożyć oraz gdzie należy je przedstawić, aby móc ubiegać się o zwrot kosztów zagwarantowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia. W takiej sytuacji warto zwrócić się po poradę do sklepu peruk  , czy to komunikując się z nimi poprzez e-mail, telefonicznie, czy też odwiedzając nasz salon bezpośrednio celem konsultacji. Zatrudnieni w naszym przybytku profesjonaliści dysponują ogromną wiedzą nie tylko w zakresie wytwarzania i modyfikacji peruk, ale także – wymogów prawnych jakie należy spełnić, by zakwalifikować się do programu refundacyjnego NFZ. Z przyjemnością podzielą się oni z Państwem takimi informacjami, dodatkowo informując o najnowszych wyrobach wprowadzonych d o naszego portfolio, które z dużą dozą prawdopodobieństwa mogą Państwa zainteresować. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here