Czyszczenie

Łazienka i kuchnia to miejsca, które są szczególnie narażone na występowanie zabrudzeń. Osady z tłuszczu, mydła, kamienia, w niektórych przypadkach nawet rdza to uciążliwe problemy, którym musi stawić niejedna pani domu. Jak z nimi walczyć? Nieocenioną pomoc przyniesie zastosowanie środka Cillit Bang, którego innowacyjna formuła nie tylko doskonale poradzi sobie z powszechnie występującymi zabrudzeniami, ale również utworzy warstwę ochronną  utrudniającą jego dalsze osadzanie się.

Gdzie używać?

Cillit Bang to wysoce wydajny i silnie skoncentrowany środek, którego nowoczesna formuła doskonale sprawdzi się podczas usuwania uporczywych zabrudzeń i kamienia. Z tego względu najczęściej używany jest w kuchni i łazience, a więc w tych miejscach, które są najbardziej narażone na działanie wody, np. kabin prysznicowych, umywalek, płytek ceramicznych, armatury itp. Cillit Bang nie tylko z łatwością usunie resztki jedzenia czy pleśń, ale również okaże się nieoceniony podczas walki z kamieniem wodnym. Z tego względu jest chętnie stosowany w łazience, gdzie oprócz tego, że przy minimalnym wysiłku wyeliminuje pozostałości po kamieniu, to dodatkowo pozwoli pozbyć się śladów rdzy czy osadów po mydle. Niezależnie od rodzaju i intensywności zabrudzeń, Cillit Bang w każdym przypadku przywróci świeżość czyszczonym powierzchniom, pozostawiając je higieniczne czyste i pełne blasku.

Skuteczność – czy to jedyna zaleta?

Choć efektywność działania jest jednym z najważniejszych atutów przemawiających na korzyść środka Cillit Bang, to nie jest jedynym. Preparat, oprócz tego, że pozwala szybko usunąć zalegający brud, to dodatkowo pozostawia na czyszczonej powierzchni warstwę ochronną o właściwościach antystatycznych, która utrudnia osadzanie się zabrudzeń. W rezultacie, każde kolejne czyszczenie jest jeszcze szybsze, co niewątpliwie podnosi komfort sprzątania.

Kolejną zaletą jest wysoka wydajność oraz obecność wygodnego w użyciu aplikatora, dzięki któremu Cillit Bang jest w stanie dotrzeć do nawet trudno dostępnych miejsc. W efekcie, nie tylko skraca czas mycia, ale również zapewnia gruntowne wyczyszczenie wszystkich zanieczyszczonych powierzchni.

Jak stosować?

Stosowanie środka Cillit Bang jest bardzo proste. Wystarczy zabrudzoną powierzchnię spryskać preparatem i pozostawić na kilka sekund. W przypadku większych osadów, należy wydłużyć czas do około 5-10 minut. Później wystarczy tylko wyczyścić spryskaną powierzchnię, spłukać ją i wypolerować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here