Lakiery hybrydowe 3w1

Panie i panowie szczególną uwagę przykładają do wyglądu paznokci i dłoni. Nic dziwnego, wszak to nasza wizytówka, która świadczy o tym, czy o siebie dbamy, a także jest świadectwem naszego stanu zdrowia i kondycji. Panie chętnie sięgają po kolory oraz atrakcyjne wykończenia, a popularne obecnie techniki pozwalają zrobić trwały i rewelacyjny manicure, który nie tylko zdobi, ale także sprawia, że płytka paznokcia jest mocniejsza. W wielu wypadkach takie zabiegi są jednak czasochłonne, choć można znaleźć lakiery hybrydowe 3w1, które są zdecydowanie prostsze w aplikacji.

Szybki i piękny manicure

Lakiery hybrydowe 3w1 łączą w sobie kilka produktów, które tradycyjnie się na płytkę paznokcia nakłada. Dzięki temu znacznie skraca się czas wykonywania całego manicure. Poza lakierem taki kosmetyk to także baza i top. Sama hybryda to polimerowa odmiana lakieru do paznokci. Wymaga ona utwardzenia światłem lampy UV lub UV LED. Aby osiągnąć dobry efekt, należy na zmatowioną płytkę paznokcia nałożyć bazę, lakier oraz warstwę nabłyszczającą.  Każda z tych warstw wymaga utwardzenia, więc manicure jest dość czasochłonny. W momencie gdy sięgamy po lakiery hybrydowe 3w1, nie musimy nakładać trzech produktów, a całość utwardzamy w świetle lampy tylko raz i możemy cieszyć się atrakcyjnym kolorem. Oczywiście taka podstawa jest również idealna, by dalej zdobić paznokcie.

Jak nakładać lakiery hybrydowe 3w1?

Manicure z wykorzystaniem lakierów hybrydowych 3w1 jest bardzo prosty. Oczywiście należy najpierw przygotować paznokcie – czyli nadać im odpowiedni kształt, a także usunąć skórki. Powierzchnia płytki musi być zmatowiona. Następnie trzeba ją przetrzeć wacikiem bezpyłowym nasączonym cleanerem. Wówczas jest gotowa, by położyć lakiery hybrydowe 3w1. Nie musimy aplikować w tym wypadku bazy. Kładziemy pierwszą warstwę, utwardzamy w świetle lampy UV. Następnie można nałożyć drugą, utwardzić i już mamy gotowy manicure. Zawsze oczywiście warto zapoznać się z instrukcją producenta, ponieważ niektórzy zalecają przetarcie płytki cleanerem na zakończenie, a w przypadku innych produktów będzie to niepotrzebne.

Przede wszystkim lakiery hybrydowe 3w1 pozwalają skrócić czas wykonania manicure. Zastępują trzy produkty i choć są opcją nieco droższą, to trudno nie docenić praktycznych zalet. I dlatego w ofertach wielu producentów można znaleźć te propozycje. Poza tym lakiery hybrydowe 3w1 sprawiają, że mamy w domu mniej buteleczek. Ta opcja może być także rewelacyjnym pomysłem na wyjazd czy też urlop.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here