Jak działa hiszpańska mucha

Na liście naturalnych afrodyzjaków znajdziemy wiele produktów, które przez swój skład mają stymulować namiętność, zwiększać libido, pobudzać do większej aktywności, a także poprawiać jakość i intensywność doznań. Do tej kategorii produktów często zalicza się ostrygi i inne owoce morza, niekiedy truskawki, figi czy czekoladę. Za naturalny afrodyzjak uznawana jest również tzw. hiszpańska mucha, czy substancja pozyskiwana ze specyficznego gatunku chrząszczy.

Co to w ogóle jest?

Specyfiki pod nazwą hiszpańskiej muchy stosowane są już od stuleci. W odróżnieniu od wielu innych substancji określanych jako naturalne afrodyzjaki tego typu produkt nie oddziałuje na psychikę, ale bezpośrednio na zakończenia nerwowe układu płciowo-moczowego i błon śluzowych, co wiąże się bezpośrednio z pobudzeniem seksualnym, zwiększoną ilością i jakością doznań. Za działanie stymulujące odpowiada substancja pod nazwą kantarydyna, którą w naturalny sposób pozyskuje się od chrząszczy z rodziny oleicowatych. Substancję w sytuacji zagrożenia wydziela pryszczel lekarski, który występuje również w Polsce. Hiszpańska mucha podrażnia zakończenia nerwowe, ale nie na tyle, by rozpalić namiętność, gdy ktoś tego nie oczekuje. Może być jednak pomocnym dodatkiem dla par, które szukają nowych doznań i chcą czerpać więcej przyjemność z zabaw w sypialni.

Bezpieczeństwo stosowania

Większość dostępnych dziś na rynku afrodyzjaków pod nazwą hiszpańskiej muchy zawiera ograniczoną dawkę kantarydyny, a zatem ich stosowanie zgodnie z zaleceniami producenta jest jak najbardziej bezpieczne, oczywiście pod warunkiem braku alergii na składniki konkretnego produktu. Warto jednak pamiętać, że kantarydyna w dużym stężeniu jest niebezpieczna, może podrażniać przewód pokarmowy czy prowadzić do stanów zapalnych układu moczowego. Dlatego afrodyzjak należy stosować z umiarem, zgodnie z zaleceniami producentów. W standardowych dawkach hiszpańska mucha jest całkowicie bezpieczna, a może pomóc w podkręceniu atmosfery w każdej sypialni. Co ważne, z tego typu produktów korzystać mogą zarówno mężczyźni, jak i kobiety, choć dawniej uważano, że jej to specyfik przeznaczonych głównie dla pań.

Jeśli potrzebujesz dodatkowej stymulacji, zależy Ci na większej intensywności doznań i chcesz poprawić swoje libido, zastosowanie afrodyzjaku potocznie nazywanego hiszpańską muchą może w tym pomóc. W sprzedaży znajdziesz wiele produktów pod tą nazwą. Jeżeli zależy Ci na wyborze tych najskuteczniejszych w działaniu, sprawdzaj ich skład i wybieraj te z większą dawką kantarydyny lub substancji alternatywnej o tożsamym działaniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here