Wyjątkowo cudowna chwila

0
1411

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu dorosłego człowieka. Tak, będą jeszcze narodziny dzieci i wiele innych okazji, ale ślub to jeden z najbardziej wyjątkowych dni, jaki się może przydarzyć. Nic dziwnego, że przyszła Para Młoda nawet zaproszenia na ślub wybiera bardzo starannie. W tym dniu wszystko musi być perfekcyjnie dobrane, aby można było zachować w swojej głowie piękne wspomnienia na długi czas.

Przygotowania do ślubu

Ona powiedziała „tak”, on jest niezmiernie szczęśliwy. Dużo par w tym momencie zaczyna już myślenie o tym, kiedy nadejdzie ten dzień, kiedy formalnie staną się małżeństwem. Jedni wyznaczają datę za kilka miesięcy, a inni czekają trochę dłużej, aby wszystko ze spokojem i powoli dopracować. Nie ma co się oszukiwać, że ślub po paru miesiącach na pewno będzie załatwiany w szybki sposób – co jednak nie oznacza, że nie może być piękny. Niezależnie od wszystkiego – należy w odpowiedni sposób dobrać zaproszenia na ślub. I na ten, który odbędzie się później i na ten szybszy. Wybierając wzór pamiętajmy o finansach. Im bardziej finezyjne i dekoracyjne zaproszenie – tym cena droższa. Dzisiaj do wyboru mamy klasykę, jak również nowoczesne, minimalistyczne, idealnie pasujące do aktualnych trendów. Wybierając tego typu usługę warto dopasować wzór do motywy przewodniego całego wesela. Styl boho, tradycja, kwiecisty, glamour, skandynawski – wybór jest ogromny i każda przyszła Para Młoda na pewno znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Czas na gości

Zamawiając dane zaproszenia na ślub nie zamawiajmy idealnej ilości, tylu ilu mamy gości. Nawet, jeżeli mamy personalizowane zaproszenia. Warto zawsze zamówić kilka zaproszeń więcej, bo nigdy nie wiadomo, czy nie będziemy chcieli kogoś dodatkowo zaprosić. Absolutnie trzeba o tym pamiętać – nawet wtedy, jeżeli wydaje nam się, że zaprosiliśmy już wszystkich gości. Zdecydowana większość par przyznaje, że zawsze trafiła się jakaś zapomniana przez nich na początku ciotka, wujek, a nawet koleżanka/kolega z pracy, których zapomnieli wpisać. W tym momencie uratowały ich puste zaproszenia, które w dowolnej chwili mogli wypisać. Pod ręką trzeba mieć przynajmniej 5 do 10 sztuk takich pustych zaproszeń, dzięki czemu zawsze będzie można wyjść obronną ręką z danej sytuacji. Zaproszenia ślubne najpóźniej należy wręczać na trzy miesiące przed uroczystością, ale zawsze warto zaplanować sobie to wcześniej – w szczególności, jeżeli na uroczystości ma się bawić bardzo duża ilość osób. Tak, żeby zdążyć wszystkim wręczyć odpowiednie zaproszenia.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCo jeść po treningu?
Następny artykułNauka i rodzaje tańca towarzyskiego
Zmienna jak każda kobieta. Uwielbia dzielić się wiedzą i doświadczeniem, które zdobyła pracując przez 10 lat w Niemczech.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here