Choć nie powinno oceniać się ludzi po wyglądzie, to jednak faktem jest, że odpowiednia prezentacja ma kolosalny wpływ na to, jak postrzegają nas inni. W przypadku profesji wymagających wystąpień publicznych – zaczynając od aktorów, kończąc na prowadzeniu szkoleń i konferencji – trzeba umieć odpowiednio się pokazać, aby wywrzeć właściwe wrażenie. Jeśli wywieranie dobrego wrażenia jest Ci niezbędne do pracy, a nie wiesz, czy wypadasz wystarczająco dobrze, może warto pomyśleć o profesjonalnym szkoleniu, dzięki któremu będziesz zawsze prezentować się najlepiej?

Autoprezentacja – tutaj się jej nauczysz!

Sandra Jakubowiak to kobieta, która może poszczycić się dyplomami najlepszych polskich Akademii Muzycznych, a także perfekcyjną wiedzą na temat emisji głosu. Prowadzone przez nią warsztaty autoprezentacji pozwolą Ci na odkrycie w sobie umiejętności, które pomogą w budowaniu wizerunku – dowiesz się, czym jest mowa ciała oraz w jaki sposób, czasami całkiem nieświadomie, wysyłasz sygnały do rozmówcy. Jeśli takie pojęcia jak „proksemika” czy „parajęzyk” są Ci obce, tutaj uzyskasz wiedzę, dlaczego ich znajomość jest ważna podczas Twojej prezentacji i wystąpień publicznych. Pozwoli Ci to nie tylko na lepsze wywieranie wrażenia na słuchaczach, ale pomoże także w codziennych relacjach interpersonalnych.

Jeśli chcesz zdobyć te umiejętności w konkretnym celu – np. prowadzisz serię szkoleń – Sandra Jakubowiak może opracować dla Ciebie program autoprezentacji, w tym klarowne przekazywanie komunikatów oraz budowanie komunikacji w oparciu o wybrane cechy własnej osobowości.

Głos Twoim atutem

Ważnym czynnikiem planowania wizerunku jest głos. Ponieważ Sandra Jakubowiak posiada dużą wiedzę praktyczną w tej dziedzinie, można u niej nauczyć się odpowiedniej emisji głosu – i nie chodzi tu o śpiewanie, ale m.in. zwrócenie na siebie uwagi słuchaczy, odpowiednie akcentowanie szczególnie ważnych fragmentów wypowiedzi, a także oddziaływanie na słuchaczy. Te cechy budowania wizerunku cenią sobie zwłaszcza politycy, dla których głos jest niejako „narzędziem pracy”, jednak również i w biznesie stosuje się takie same metody.

Gdzie można się tego nauczyć?

Sandra Jakubowiak posiada swoją pracownię w samym centrum Szczecina, dzięki czemu nie będziesz mieć problemu z trafieniem na miejsce. Oczywiście przed wizytą należy umówić się na rozmowę, w czasie której zostaną ustalone wszystkie potrzeby klienta, co pozwoli na opracowanie optymalnego programu szkolenia. Rozmowę można umówić zarówno telefonicznie, jak i poprzez kontakt mailowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here