Bez wątpienia płatki róż na wesele to jedna z tych dekoracji ślubnych, która może poszczycić się różnorakim zastosowaniem. Jest nie tylko uniwersalna, ale również tania, co w przypadku nadszarpniętego przygotowaniami weselnymi budżetu młodych, okazuje się szczególnie ważne. W jaki sposób można je wykorzystać? Pomysłów jest wiele…

Do sesji

Zdjęcia są po to, aby zatrzymać chwile. Przede wszystkim te miłe i radosne. Aby jednak wprowadzały w zachwyt, potrzebują specjalnej oprawy. Płatki róż na wesele sprawdzą się w tym zakresie fenomenalnie. Nie tylko bowiem dodadzą kolorów, tworząc urokliwą scenerię, ale również przełamią stres, wywołując na twarzach gromkie uśmiechy. Radośnie unoszące się w górze płatki będą świetnie wyglądać. I co ważne – zapewnią naturalność poszczególnych ujęć. Sztuczne pozowanie nie będzie konieczne! Efekt gwarantowany!

Do dekoracji

Choć z pozoru błahe, mało znaczące, w istocie jednak doskonale podkreślające klimat zbliżającej się uroczystości. Dlaczego by zatem nie umieścić płatków w zaproszeniach? Zaskoczenie gości gwarantowane! Poza tym, mogą być doskonałym dodatkiem informującym gości o kolorze przewodnim wesela.

Płatki róż na wesele

Podstawowe i zarazem najchętniej wykorzystywane płatki róż służą do udekorowania drogi do ołtarza. W zależności od naszych preferencji, mogą znajdować się po bokach, tworząc swego rodzaju tunel dla młodej pary albo układać się w piękne kształty. A może dywan z płatków? Albo umieszczenie ich w towarzystwie lampionów? Pomysłów jest naprawdę wiele. Dużo zależy od inwencji i wyobraźni przyszłych małżonków.

Do obsypania małżonków

Tradycyjne obsypywanie ryżem świeżo poślubionych zakochanych można zamienić na rożki z płatkami róż na wesele. Alternatywą mogą być tuby strzelające. Tanie, łatwe w użyciu, a do tego zapewniające fenomenalne zdjęcia. Czy można byłoby chcieć czegoś więcej?

Płatki róż rozsypane na weselu

Do dekoracji stołu

Wymieniając wszystkie sposoby, którymi możemy udekorować tak piękny i wzniosły dzień, jakim jest wesele, nie można zapomnieć o zastosowaniu ich w roli dekoracji stołu. W zależności od preferencji, można umieścić je na środku stołu, ułożyć z nich bieżniki, włożyć do wazonów lub obsypać obok świeczników. Płatki róż na wesele mają to do siebie, że bez względu na to, w jaki sposób zostaną wykorzystane, tak zawsze będą prezentować się elegancko i efektownie. Do zabawy z nimi warto wykorzystać swoją wyobraźnię, gdyż pomysłów, którymi można byłoby udekorować ślub jest z pewnością znacznie więcej!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułprostownice które nie niszczą włosów
Następny artykułjak wyrywać brwi
Zmienna jak każda kobieta. Uwielbia dzielić się wiedzą i doświadczeniem, które zdobyła pracując przez 10 lat w Niemczech.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here