X Tenso Moisturist od L’Oreal powstał w odpowiedzi na oczekiwania kobiet na całym świecie. To produkt, który zapewnia trwałe wyprostowanie włosów, neutralizacja puszenia oraz zmniejszenie objętości. Zabieg ten pozwala na wygładzenie pasm i nadanie im pięknego wyglądu. Czym charakteryzuje się preparat do trwałego prostowania włosów L’Oreal i jakie efekty można osiągnąć, przeprowadzając zabiegi z jego wykorzystaniem?

X Tenso Moisturist

Nie każda kobieta może pochwalić się pięknymi, lśniącymi i gładkimi włosami. By taką fryzurę osiągnąć, często niezbędne jest częste, nawet codzienne stylizowanie. Wydaje się, że najlepszym sposobem na ujarzmienie niesfornych kosmyków jest trwałe prostowanie. L’Oreal oferuje produkt, który zapewni efekt gładkich pasm na dłuższy czas, a ponadto pozostawi włosy odżywione i piękne. Ale to nie wszystko, bo poza tym, że wykonany w zakładzie fryzjerskim zabieg z wykorzystaniem X Tenso Moisturist wyprostuje kosmyki i je wygładzi, pomoże również w walce z puszeniem się włosów oraz zmniejszy nadmierną objętość fryzury, co ułatwi  ułożenie włosów.

Jak działa  X-Tenso L’Oreal?

X Tenso Moisturist to profesjonalny preparat do trwałego prostowania włosów, który może być przeprowadzany jest jedynie w salonie fryzjerskim pod okiem fryzjera specjalisty. Produkt ten wykorzystuje nowoczesną technologię Nutricationic, dzięki czemu możliwe jest wzmocnienie kondycji włosa. Składniki odżywcze wnikają dokładnie tam, gdzie powinny – czyli w miejsca, gdzie nastąpiły ubytki i potrzebne jest odbudowanie włókna. Skutkiem jest również wzmocnienie kondycji oraz odżywienie. Ponadto, odżywczy wosk działa na kosmyki zmiękczająco, dzięki czemu po skończonym zabiegu pasma stają się miękkie, nawilżone, gładkie i proste na długi czas. Włosy zyskują także blask, a nadmierna objętość zostaje poskromiona. Dzięki temu uczesanie pasm będzie proste, a ich ufryzowanie nie zajmie więcej niż kilka minut każdego dnia.

X Tenso Moisturist jest przeznaczony dla:

  • włosów naturalnych, opornych na układanie i stylizację
  • włosów naturalnych, normalnych
  • włosów uwrażliwionych, koloryzowanych

Efekty trwałej prostującej od L’Oreal:

  • wygładzenie włosów, odżywienie ich i zdrowy blask
  • proste włosy, nawet pasma z natury kręcone i falowane
  • ułatwiona stylizacja włosów, codzienne układanie włosów stanie się łatwiejsze
  • brak puszenia się
  • zmniejszona objętość
  • efekt utrzymujący się do ośmiu tygodni

Jakie kosmetyki do włosów po prostowaniu?

Zabieg trwałego prostowania włosów przeprowadzony w salonie zapewnia włosom piękny wygląd i odżywienie, jednak nie należy zapominać o tym, że nadal potrzebują odpowiedniej pielęgnacji i stosowania odżywczych produktów do włosów. Po zabiegu nie warto używać zbyt dużo ciężkich, proteinowych masek i wyrobów do włosów, ponieważ może doprowadzić to do przeproteinowania włosów i ich przesuszenia. Warto natomiast do codziennej pielęgnacji wprowadzić olejki, które można stosować jako maskę, trzymając na głowie do kilku godzin. Będą działać nawilżająco i odżywiająco. Sprawdzą się także świetnie jako serum na końcówki, które chronić je będzie przed uszkodzeniami. Warto także po każdym myciu stosować artykuły do włosów bez spłukiwania zawierające silikony, czyli substancje, które otulą włos od zewnątrz i stworzą barierę przed czynnikami zewnętrznymi. Taka pielęgnacja zapewni pasmom piękny wygląd, blask i gładkość na dłużej oraz ułatwi codzienne tworzenie fryzury.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here