Zdrowe włosy to lśniące włosy – pewnie większość z Was zgodzi się z tym stwierdzeniem. Jednak nawet najbardziej zadbane kosmyki nigdy nie będą lśniły tak, jak uczesania z gwiazd ekranu czy wybiegów. Ich tajną bronią są nabłyszczacze – to one dają efekt mocnego połysku, który przyciąga uwagę i sprawia, że włosy wyglądają oszałamiająco. Ale wiele z nas używa już innych produktów do stylizacji włosów. Formę naszej fryzurze nadajemy więc wszelkiego rodzaju pastami, kremami, piankami. Potem jeszcze lakier do włosów dla utrwalenia uczesania. Czy warto dodawać do tego kolejny produkt? A może z któregoś zrezygnować? Na szczęście nie ma takiej potrzeby – pomyśleli o tym eksperci z laboratorium L’Oréal Professionnel. Poznajcie Shower Shine, lakier do włosów nadający efekt mokrej czupryny.

Modna fryzura z L’Oréal Professionnel

Lakier do włosów Shower Shine to propozycja dla tych, którzy preferują produkty nadające efekt ekstremalnego nabłyszczenia. Przy stylizacji jedynie tym produktem utrwalenie będzie niewielkie – zaledwie 2 w sześciostopniowej skali. Włosy nie będą więc sztywne, dzięki czemu fryzura będzie wyglądać lekko, ale na pewno przyciągnie uwagę. Struktura włosów pozostaje elastyczna, a możliwości stylizacji – ogromne. Jeżeli jednak potrzebujecie mocniejszego utrwalenia, przed użyciem lakieru Shower Shine możecie nałożyć na włosy inny kosmetyk L’Oréal Professionnel z tej samej serii – żel Extreme Splash Wet Domination. Jest on znacznie mocniejszy (4 w sześciostopniowej skali), ale Wasze kosmyki po jego zastosowaniu nadal nie będą zbyt usztywnione. Dodatkowo podbije on blask i wzmocni efekt mokrych włosów. Żaden z tych produktów nie przetłuszcza czupryny, nie obciąża jej ani nie pozostawia nieestetycznego osadu.

Lakier do włosów Shower Shine – efekt mokrych włosów dla każdego

Lakier Shower Shine do doskonała propozycja do każdego rodzaju włosów. Sprawdzi się przy kosmykach:

  • cienkich i delikatnych. Dzięki podwójnym właściwościom kosmetyku – nabłyszczającym i utrwalającym – nie ma potrzeby nakładania dwóch produktów, które mogłyby je obciążyć.
  • krótkich – one również powinny skorzystać na tym połączeniu. Jednak posiadaczki (i posiadacze) grubych i gęstych, trudnych do ułożenia czupryn – albo po prostu amatorzy bardziej ekstremalnego looku – mogą pokusić się o połączenie preparatu z żelem z tej samej linii.
  • długich – tu można nieco poeksperymentować. Efekt nabłyszczenia będzie doskonale wyglądał zarówno na prostych, jak i kręconych czy pofalowanych włosach. Włosy po użyciu lakieru są na tyle elastyczne, że loki dalej będą lekkie i sprężyste. Jeżeli jesteś posiadaczką prostych włosów, ale chciałabyś je zakręcić na lokówkę, dzięki lakierowi Shower Shine od L’Oréal Professionnel uzyskasz nie tylko nadzwyczajny połysk, ale również utrwalenie fryzury. Dzięki użyciu tylko jednego produktu włosy nie staną się sztywne i obciążone. Panie o dłuższych kosmykach mogą również spróbować upięć z użyciem tego produktu. Zwłaszcza wieczorowe fryzury będą się prezentować wyjątkowo efektownie w sztucznym oświetleniu.

Shower Shine od L’Oréal Professionnel – uczesanie jak z wybiegu

Wet look na włosach jeszcze nie tak dawno prezentowali modele i modelki na pokazach takich projektantów jak Kenzo czy Marc Jacobs. Artystyczny chaos czy kok baleriny – dzięki lakierowi Shower Shine od L’Oréal Professionnel sami możemy wybrać, czy wolimy wersję bardziej nonszalancką czy klasyczną, ale z lekkim pazurem. W duecie z żelem Extreme Splash nie ma dla nich rzeczy niemożliwych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here