Niedawno skończyłaś 30 lat, a już na twarzy widzisz pierwsze zmarszczki. Skóra też nie wygląda dobrze, trochę zwiotczała i jakby mniej sprężysta. Zastanawiasz się, jakich sposobów użyć, by ujędrnić skórę? Sprawdź nasze niezawodne triki a odzyskasz młodzieńczy wygląd.

Kiedy rozpoczyna się proces starzenia się skóry?

Pierwsze zmarszczki na twarzy powstają już, o dziwo, kiedy masz 20 lat. Wówczas w kącikach oczu możesz dostrzec tak zwane kurze łapki. Te właśnie zmarszczki po 30 roku życia się utrwalają i już na stałe goszczą na twojej twarzy. Następne w kolejności są zmarszczki na czole. Kiedy masz 35 lat na pewno zauważasz dwie pionowe kreski pomiędzy brwiami. Te „lwie” zmarszczki po 30 roku życia bardzo się uwydatniają. Oprócz tych prezentów od losu możesz również dostrzec nieliczne przebarwienia, czy też rozszerzone naczynka krwionośne. Co tu dużo mówić: zmarszczki na twarzy są już nie do ukrycia, a skóra po trochu zaczyna wiotczeć. Ze względu na to, że coraz bardziej brakuje jej kolagenu, nie jest już tak sprężysta jak kiedyś. Dlatego właśnie coraz częściej zadajesz sobie pytanie: jak ujędrnić skórę twarzy, by zatrzymać proces starzenia się skóry.

Jakie są główne przyczyny zmarszczek po 30 roku życia?

Głównymi winowajcami za powstałe zmarszczki po 30 roku życia są geny oraz tryb twojego życia. Jeśli do tej pory objadałaś się fast foodami, korzystałaś w nadmiarze z solarium i odstresowywałaś się wypalając jednego papierosa za drugim, to nie dziw się, że dziś płacisz za to cenę w postaci zmarszczek na twarzy. Jeśli oprócz tego zapomniałaś o dobrym kremie nawilżającym, to masz już kilka przyczyn, które spowodowały, że pojawiły ci się zmarszczki na czole, czy zmarszczki wokół oczu. Dodajmy do tego niedokładny demakijaż wieczorem, brak kremów z filtrem UV, niedosypianie i już mamy komplet czynników wpływających na powstawanie zmarszczek na twarzy.

Jak ujędrnić skórę twarzy i zahamować powstawanie zmarszczek po 30 roku życia?

Skoro już wiesz, jakie czynniki najbardziej przyczyniają się do powstawania zmarszczek na twarzy, możesz zahamować proces tworzenia się zmarszczek po 30 roku życia, unikając tych złych nawyków. Chcesz wyeliminować zmarszczki mimiczne na czole? Zakładaj okulary przeciwsłoneczne, a przestaniesz bezwiednie mrużyć oczy przed słońcem. Lubisz spać na brzuchu z twarzą przyciśniętą do poduszki? Zapomnij o tym. Tak najłatwiej powstają zmarszczki mimiczne na czole. Chcesz ostatecznie wygładzić skórę i zlikwidować istniejące już zmarszczki mimiczne na czole? Wykonuj regularnie masaż twarzy na zmarszczki. Dzięki temu powstałe już bruzdy się wyprostują, a ty nie będziesz wyglądać już tak groźnie. Masaż twarzy na zmarszczki to także odpowiedź na to, jak ujędrnić skórę twarzy.  Oprócz tych drobnych korekt życiowych nawyków, postaw na działania, które zagwarantują ci najszybszy powrót do gładkiej skóry i młodzieńczego wyglądu. Tym działaniem jest oczywiście regularne stosowanie kremu na zmarszczki.

Jaki krem na zmarszczki najskuteczniej zadziała na zmarszczki po 30 roku życia?

Krem ujędrniający do twarzy, który ma zlikwidować zmarszczki po 30 roku życia, to taki, który zawiera zarówno składniki nawilżające, jak również odbudowujące elastynę oraz włókna kolagenowe. Należą do nich m.in. witamina C lub l-prolina, które doskonale stymulują produkcję kolagenu. Ponadto powinien zawierać kwas hialuronowy, który dba o wygładzenie cery i pokazuje jak ujędrnić skórę twarzy w sposób szybki i skuteczny. Krem ujędrniający do twarzy na zmarszczki po 30 roku życia musi również posiadać w swoim składzie nienasycone kwasy tłuszczowe pochodzące z olejów roślinnych np. z orzechów laskowych. Jak ujędrnić skórę twarzy używając kremu na zmarszczki? Zadbać o to, by znalazło się w nim masło Cupuacu, który pozwoli zahamować TEWL (nadmierną przeznaksórkową utratę wody) i spowoduje, że twarz będzie lepiej napięta a skóra sprężysta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here