Jak urozmaicić związek małżeński?

Wiele osób zauważa, że jakiś czas po ślubie napięcie seksualne w związku upada, a do łózka wkrada się rutyna. Jednak wcale tak nie musi być. Długi związek wcale nie musi oznaczać końca namiętności.

 Wymaga to wprawdzie od obojga partnerów nieco wysiłku, ale nawet wiele lat po ślubie można w sypialni utrzymać gorącą temperaturę. Trzeba się tylko stosować do kilku wskazówek.

Czasami w życiu na skutek różnego rodzaju obowiązków zapomina się o tym, że o związek trzeba również dbać. Jednak nawet w czasie kryzysu nie można seksu odłożyć na boczny tor. Warto raz na jakiś czas popuścić wodze fantazji i odwiedzić sklep erotyczny online. Okazuje się, że różnego rodzaju gadżety erotyczne na przykład wibratory naturalne potrafią w sypialni zdziałać cuda. Czasem warto oderwać się od szarej rzeczywistości i poudawać kogoś innego niż się jest w rzeczywistości. W głębi duszy wiele osób o tym marzy.

Kluczem do sukcesu jest odłożenie na bok wszystkich problemów dnia codziennego. W sypialni partnerzy są tylko dla siebie nawzajem i to nawet wówczas kiedy w domu są również dzieci. Każdy związek potrzebuje intymnej przestrzeni dlatego warto wyznaczyć sypialnię jako miejsce, gdzie para może pobyć zupełnie sama i odpocząć od szarej rzeczywistości.

Niestety wielokrotnie w dłuższym związku partnerzy przestają o siebie dbać o siebie tak jak na samym początku znajomości. Codziennością są powyciągane dresy czy obszerne piżamy. To pierwszy krok do problemów łóżkowych. Tak naprawdę, aby wyglądać atrakcyjnie dla drugiej osoby wcale nie potrzeba wiele. Poprzez odpowiedni strój można utrzymać cały czas napięcie seksualne. Dlatego też lepiej jest zrezygnować z ciepłych flanelowych piżam na rzecz seksownych halek czy bielizny, także tej ze sklepu erotycznego. Również i mężczyzna powinien kłaść się do łóżka w stroju, który jego partnerka lubi, nawet nago. To często początek miłych łóżkowych igraszek, które sprawiają przyjemność obu stronom. Zaniedbanie się to natomiast pierwszy krok do porażki w związku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here