barwniki do makijażu permanentnego

Pigmenty do makijażu permanentnego powinny zapewniać wspaniałe efekty po wygojeniu i być w pełni bezpieczne dla skóry. Produkty od Hanami spełniają te kryteria i zapewniają o wiele więcej korzyści. Przekonaj się jakimi wspaniałymi właściwościami wyróżniają się nasze barwniki do ust i brwi. Zapraszamy – Hanami Pigments. 

Pigmenty do makijażu permanentnego ust – zachwycający efekt

Pięknie podkreślone usta za pomocą makijażu permanentnego to zabieg upiększający cieszący się coraz większą popularnością. Aby uzyskać doskonały efekt niezbędne będą najwyższej jakości barwniki, które dzięki swoim właściwością uwydatnią usta, nadając im wyjątkowego charakteru.

Seria Lips Line od Hanami to wyjątkowe, rewolucyjne barwniki do makijażu permanentnego ust, które przeznaczone są do pigmentacji czerwieni wargowej. Zastosowanie najnowszych technologii pozwoliło nam stworzyć formuły w pełni biokompatybilne z organizmem. Po zagojeniu te mocno napigmentowane produkty pozostawiają piękny i trwały efekt. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą kolorystyczną na stronie internetowej https://hanamipigments.eu/pigmenty-do-ust.

Barwniki do microbladingu brwi – do trwałej pigmentacji

Przeznaczone do pigmentacji brwi za pomocą metody microbladingu i wszystkich innych metod manualnych produkty Hanami posiadają doskonałą recepturę o idealnej gęstości. Dzięki temu zabiegi przeprowadzane ręcznie wykonuje się bardzo łatwo i przyjemnie, a efekt końcowy jest bardzo wyraźny i trwały. Linergista ma możliwość wykonywania bardzo cienkich linii, dzięki czemu po wygojeniu nie występują przerysowania i migracja pigmentu

Wszystkie barwniki do microbladingu przeszły szereg testów potwierdzających ich bezpieczeństwo. Są one całkowicie bezpieczne dla skóry, nie powodują podrażnień, ani nie wywołują reakcji alergicznych. 

Do Twojej dyspozycji oddajemy szeroką gamę kolorów, dzięki którym dopasujesz odpowiednią barwę do cery i włosów klientki. W naszej ofercie znajdziesz takie pigmenty do microbladingu jak: 

  • blond – dla osób z jasną karnacją i kolorem włosów,
  • golden Brown – dla blondynek, szatynek, a także osób starszych,
  • maranti – głównie dla blondynek, jasnych szatynek i kobiet z jasną skórą,
  • mepia – uniwersalny barwnik świetnie sprawdzający się zarówno w przypadku blondynek, jak i szatynek czy brunetek,
  • black coffee – wyrazisty efekt, który doskonale pasować będzie szatynkom i brunetkom.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepi Hanami Pigments gdzie znajdziesz wszystko, czego będziesz potrzebować do wykonania zachwycającego Makijażu permanentnego – zapraszamy i życzymy udanych zakupów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here