opakowanie na prezent
fot. pexels.com

Robiąc komuś prezent zastanawiamy się, czy przypadnie tej osobie do gustu. Bardzo pieczołowicie dobieramy prezenty, aby były użyteczne, ładne i spełniały kryteria nasze i osoby obdarowywanej. Jednakże nie powinniśmy również zapominać o idealnym opakowaniu do prezentów, które właśnie robi pierwsze wrażenie, zanim osoba obdarowywana pozna jego zawartość!

Zobacz też: http://www.carpathians.pl/odpowiednie-opakowania/

Eko!

Bardzo modne są obecnie wszelkie opakowania eko. Wykonane z brązowego papieru lub tektury z naturalnym dodatkami w formie wstążki z rafii czy też polnych kwiatów, prezentują się prześlicznie i zdobywają wielu sympatyków.

Dodatkowo takie opakowanie wiele mówi o osobie, która wręcza prezent. Nie tylko dba ona o planetę, ale również wykorzystuje wtórnie różne materiały. Opakowanie eko możemy zrobić z tego, co mamy pod ręką w domu. Wystarczy nam karton, tektura lub papier oraz naturalne ozdobniki, które możemy wykorzystać. Takie opakowania prezentują się bardzo ładnie i stanowią również atrakcyjny dodatek do prezentu.

Ekologiczne będą również wszelkie naturalne materiały, takie jak sklejka drewniana czy szkło. Prezenty zapakowane w drewniane pudełko robią wrażenie na każdym, a dodatkowo z samego pudełka można później zrobić w domu element aranżacji!

Eleganckie opakowanie

Chcąc jednak zapakować prezent w bardziej eleganckie opakowanie, możemy zdecydować się na gotowe pudełka oraz wypełniacze. Takie pudełka kupimy w sklepie papierniczym lub w księgarni. Wkładając prezent do środka nie zapomnijmy również o wypełniaczach w postaci papierowych ścinek, wstążeczek lub innych materiałowych wypełniaczy.

Eleganckie pudełko również należy odpowiednio udekorować! Można je przewiązać grubą wstążką oraz dodać etykietkę z życzeniami dla osoby, której będziemy wręczać prezent. W wyborze pudełka może nam również pomóc okoliczność, w której wręczamy prezent. Jeśli to ślub, to może być eleganckie białe pudełeczko, a jeśli to urodziny, możemy poszukać jakiegoś pudełeczka z zabawnym akcentem, który przypadnie do gustu jubilatowi.

Przeczytaj też:; http://www.unumodels.pl/przeszczep-wlosow-gdzie-w-katowicach/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here