Infuzja tlenowa - jakie daje efekty?

Infuzja tlenowa to jeden z zabiegów kosmetycznych, który wykonuje się w celu odjęcia sobie kilku lat. Oparta jest na technologii hiperbarycznej. Do jej przeprowadzenia wykorzystuje się różne odmiany kwasu hialuronowego. Jest chętnie wykonywana zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn, głównie ze względu na szybkie efekty.

Na czym polega zabieg infuzji tlenowej?

Infuzja tlenowa polega na wtłaczaniu tlenu pod ciśnieniem. Dzięki temu odbudowa komórek jest usprawniona. Poprawia się krążenie krwi, rany szybciej się goją, a obrzęki zmniejszają. Jest to świetna terapia dla skóry. Tlen podawany jest do skóry twarzy za pomocą specjalistycznego aplikatora, który zapewnia bezpieczeństwo podczas nakładania substancji.

Podczas zabiegu kosmetolog zawsze dobiera do rodzaju cery odpowiednią ampułkę, która jest bogata w witaminy oraz aż dwa rodzaje kwasu hialuronowego. Wtłaczanie składników odżywczych odbywa się za pomocą tlenu pod ciśnieniem. Zabieg jest nieinwazyjny i całkowicie bezbolesny. Efekty są zauważalne od razu po jego wykonaniu, więc to ogromna zaleta. Skóra po infuzji tlenowej jest promienna i ujędrniona.

Przeczytaj też: http://nieoficjalnie.pl/czy-warto-kupic-irygator-do-jamy-ustnej/

Jakie są wskazania do infuzji tlenowej?

Infuzja tlenowa dedykowana jest osobom, które pragną poprawić ogólny stan swojej skóry. A w szczególności osobom, które borykają się z trądzikiem. Dzięki niemu zmiany szybciej się goją, a skóra regeneruje. Praca gruczołów łojowych również jest uregulowana. Aby uzyskać zadowalające efekty, należy poddać się całej serii zabiegów.

Na zabieg infuzji tlenowej równie często zgłaszają się osoby, których skóra jest zmęczona, szara z oznakami starzenia. Ze względu na ujędrniające właściwości infuzja tlenowa jest chętnie wykonywana przez osoby dojrzałe, których skóra już zwiotczała. Kolejnym wskazaniem do infuzji tlenowej są przebarwienia.

Efekty, których możemy się spodziewać po zabiegu infuzji tlenowej to:

  • wygładzenie zmarszczek,
  • ujędrnienie i uelastycznienie skóry,
  • poprawa owalu twarzy,
  • wyrównanie kolorytu skóry,
  • poprawa metabolizmu komórek,
  • pomoc w likwidowaniu zmian trądzikowych,
  • dogłębne nawilżenie,
  • nadanie blasku cerze,
  • regulacja pracy gruczołów łojowych.

Źródło: https://www.poboczemdrogi.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here