Dlaczego laleczki L.O.L. Surprise są inne niż wszystkie?

0
1317

Gdy na rynku pojawiły się tajemnicze, plastikowe kule z laleczką i akcesoriami w środku, wielu nie wróżyło im długiej popularności. Tymczasem zdążyło się narodzić wiele nowych serii L.O.L. Surprise, a one nadal święcą triumfy, wzbudzając podziw i zainteresowanie wśród małych, jak i nieco większych odbiorców. Co jest w nich takiego spektakularnego, że pomimo upływu czasu moda na nie wciąż trwa?

Fenomen tajemniczych figurek

Twórcą słynnych laleczek L.O.L. Surprise jest Włoch – Giochi Preziosi, który w maju 2017 roku wypuszczając na rynek pierwsze modele szybko zaskarbił dziecięcą sympatię. Z upływem czasu każde kolejne zestawy zyskiwały miano bestsellerowych, docierając do najodleglejszych zakątków świata, w tym również do Polski. Co sprawia, że kultowe L.O.L. Surprise cieszą się tak wielką popularnością? W czym różnią się od innych? W istocie już sama nazwa wskazuje, że mamy do czynienia z czymś niezwykłym, wyjątkowym. Wskazuje na to określenie „Suprise” oznaczające niespodziankę. Każda laleczka składa się z ośmiu warstw i każda z nich skrywa coś innego. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że dziecko nie wie, co jest w niej ukryte. Na tym właśnie polega fenomen zestawów L.O.L. Surprise, który odróżnia je od klasycznie występujących lalek dla dzieci.

Serie L.O.L.

Popularność zestawów L.O.L. Surprise sprawiła, że na rynku pojawiło się wiele kolekcji inspirowanych tymi ślicznymi laleczkami. Każda z nich zawiera coś szczególnego, co wyróżnia je spośród innych. Pierwsza z nich, podstawowa, obejmuje serię laleczek w kuli. Ukryte pod kilkoma warstwami, na dodatek zaszyfrowane, dostarczają dziecku niesamowitej porcji wrażeń. Co więcej, zarówno akcesoria, jak i laleczki ulegają metamorfozom po kontakcie z wodą, dzięki czemu zabawa w otwieranie przyjmuje jeszcze większą dozę napięcia.

Następna kolekcja L.O.L. Surprise obejmuje zwierzątka – Pets. Każda laleczka potrzebuje swojego pupilka, czyli słodkiego zwierzaczka wyposażonego w niezbędne akcesoria. Dzięki nim czworonożny przyjaciel, podobnie jak laleczka, będzie mógł być idealnie wystylizowany. Wśród kolejnych serii nie sposób pominąć laleczek Hairgoals, które w przeciwieństwie do postaci z podstawowych zestawów wyróżniają się bujną i puszystą czuprynką. W tym przypadku także wyposażone są w potrzebne akcesoria, aby zainspirowane trendami modowymi dziecko mogło przemienić swój pokój w prawdziwy salon fryzjerski. Najnowsza kolekcja dedykowana jest chłopcom. Zestawy L.O.L. Surprise Boys obejmują 8 laleczek, ukrytych pod 7 warstwami, spośród których każda wykazuje się innymi umiejętnościami.

Seria słodkich figurek z wizerunkiem L.O.L. Surprise jest dostępna w sklepie https://damizabawki.pl/ser-pol-672-L-O-L-Surprise.html. W postaci kuli niespodzianki, zwierzątka, olbrzymiej walizki, a nawet domku – dla jeszcze większej przyjemności z zabawy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here