Sportowy styl królem jesieni 2019 roku?

0
1437

Na wybiegach Jeremy’ego Scotta czy Elisabetty Franchi, a także u innych projektantów napotkaliśmy na wiele nieoczekiwanych trendów – w tym na sportowy styl. Sportowe ubrania będą w modzie jesienią 2019 roku – oversize’owe koszule, legginsy z lamówkami, czy wreszcie dżersejowe i dresowe sukienki. Sprawdź, co będzie na topie w nadchodzącym sezonie.

Sportowe ubrania zawładnęły wybiegami

Projektanci i domy mody nie szczędzili swoich pomysłów na trendy w 2019 roku i czekały nas liczne niespodzianki. Obok dominacji czerwieni, koronek czy prześwitujących i skórzanych elementów oraz ubrań, swoje miejsce znalazł także styl sportowy. Modne będą szczególnie oversize’owe sukienki, mogłyśmy też ujrzeć wiele miejskich, wręcz nieco streetwear’owych akcentów, jak na przykład logotypy w formie przypominającej graffiti. Jeremy Scott czy Elisabetta Franchi uraczyli nas buntowniczym i drapieżnym charakterem swoich ubrań. Wyraźne są także inspiracje jeździectwem konnym, choć prawdopodobnie mało która kobieta odważy się na taki styl.

Sukienki dżersejowe i dresowe będą na topie

Sukienki to zdecydowanie jeden z największych atrybutów kobiet i projektanci mody nigdy nie odpuszczają ich na swoich pokazach. W końcu praktycznie każda kobieta je uwielbia i zdaje sobie sprawę z ich uniwersalności. W nadchodzącym sezonie nie ma tutaj wielkiej niespodzianki – sukienki ponownie będą na topie, w tym przypadku w dużej mierze dresowe oraz dżersejowe, co idealnie wpisuje się w sportowy styl i charakter światowych pokazów na wybiegach. Są to propozycje do dość specyficznego grona kobiet, które chcą wyglądać niecodziennie, drapieżnie, ale jednocześnie z domieszką elegancji. Cenisz sobie wygodę, a jednocześnie kochasz sukienki? Mamy dla Ciebie dobre wieści – będziesz mogła je nosić przez praktycznie całą jesień 2019, a propozycji na rynku z pewnością nie zabraknie.

Ćwiekowane buty – odważna propozycja Gucci

Dla kobiet, które uwielbiają styl sportowy oraz nieco bardziej charakterne i odważne klimaty, idealnym połączeniem będą z ćwiekowymi dodatkami i butami. Nada to całej stylizacji rockowego charakteru i klimatu. Na modowych wybiegach pojawiły się modelki z nietypowymi ozdobami oraz butami. Skórzane buty w ćwieki czy biżuterie oraz dodatki, a nawet całe maski z lateksu, to dzieło projektanta Alessandro Michele. Sugeruje nam to wyraźnie – koniec z grzecznością w damskiej modzie, ostre dziewczyny też będą miały szanse, żeby pokazać swój pazur. Jest to jednak dość niecodzienny styl i z pewnością nie będzie odpowiadać każdej kobiecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here