Pomysł na bombową oprawę wesela

0
1328

Specjalnie dobrany pokaz fajerwerków to świetny pomysł na unikalną oprawę uroczystości weselnej. To nie tylko element zaskoczenia dla gości, ale również wspaniałe widowisko, które zapadnie w pamięć każdemu uczestnikowi wesela.

Każda impreza weselna to duże przedsięwzięcie dla Młodej Pary oraz ich rodziny. Przyszli nowożeńcy coraz chętniej urozmaicają scenariusz przyjęcia ciekawymi dodatkami i oryginalnymi atrakcjami. Takimi jak weselne pokazy fajerwerków. Co warto o nich wiedzieć i jak zorganizować taki pokaz, aby wszystko poszło zgodnie z planem?

Fajerwerki na wesele jako niespodzianka dla gości

Pokaz fajerwerków najlepiej jest zaprezentować jako niespodziankę. Zaprosić wszystkich gości do wyjścia na zewnątrz nie mówiąc nic o atrakcji, jaka na nich czeka, a później rozświetlić niebo ferią fantastycznych barw i kształtów.

Sztuczne ognie na weselu podkreślą uroczysty charakter wesela, a także zapewnią wystrzałowy punkt kulminacyjny, np. tuż po pokrojeniu tortu przez Parę Młodą. Profesjonalnie i starannie przygotowane weselne pokazy fajerwerków zapadną w pamięć wszystkich gości wesela. Na żywo zapierają dech w piersiach, a do tego  fantastycznie prezentują się na filmie z wesela. To bardzo efektowna zabawa, a do tego bezpieczna jeśli przygotowana jest przez firmę specjalizującą się w pokazach pirotechnicznych.

Stylowy pokaz sztucznych ogni i pirotechniczne dodatki

Weselna pokazy fajerwerków nie muszą oznaczać znanych z sylwestra pokazów, które powiedzmy sobie szczere – najczęściej są przypadkową kombinacją najtańszych fajerwerków z supermarketu. Profesjonalne firmy specjalizujące się weselnych pokazach fajerwerków dobierają specjalnie, indywidualne sztuczne ognie dopasowane do uroczystości i gustu nowożeńców. To zupełnie inna jakość – tu nic nie jest przypadkowe, lecz przemyślane i zaprezentowane ze smakiem godnym tak ważnej uroczystości.

O jakich weselnych pokazach fajerwerków mowa? Np. wodospad iskier będący wstępem do głównego pokazu. Tę instalację można zamontować np. bezpośrednio na budynkach lub metalowych konstrukcjach. Specjalne pirotechniczne dodatki na wesela to również bombowe serca, czyli kilkucalowa bomba pirotechniczna, która po wybuchu przybiera kształt serca. Wyspecjalizowane firmy oferują ponadto np. strzelanie z wody, czyli pokaz sztucznych ogni z akwenu wodnego albo szpaler z fontann, czyli ścieżkę ze sztucznych ogni prowadzącą podjeżdżający pod miejsce wesela samochód z Młodą Parą.

Co zrobić, aby było wyjątkowo oraz bezpiecznie?

Jak dopilnować tego, aby takie pokazy były stylowe, gustowne, ale zarazem efektowne i bezpieczne? Zlecić to profesjonalnej firmie, takiej jak np. Pyro Tech z Łodzi. Tu do realizacji pokazów używa się profesjonalnych ładunków pirotechnicznych, a scenariusz pokazów dobierany jest indywidualnie do konkretnej imprezy. Pokaz może odbywać się w rytm ulubionej muzyki, co jeszcze bardziej podkreśli uroczysty moment. A to nie wszystkie atrakcje w ofercie firmy. Zapoznaj się z całą ofertą na http://pyro-tech.pl/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here