TOP 5 popularnych fasonów ekskluzywnych sukienek

Ekskluzywne sukienki to kreacje, które sprawdzają się podczas wielu okazji. Śluby, wesela, uroczystości, bankiety… Wybór takiego eleganckiego stroju nie jest jednak prosty. Wiele jest fasonów, które należy dopasować nie tylko do okazji, ale i do kobiecej figury. Jakie są więc popularne kroje ekskluzywnych sukienek?

Mała czarna

Klasyczna mała czarna to jedna z najbardziej eleganckich sukienek. Założyć ją można właściwie na każdą okazję. Wystarczy odpowiednio dobrać dodatki, aby ten sam model można było założyć na uroczysty wieczór, bankiet lub nawet na wesele. Mała czarna została spopularyzowana jeszcze w latach 20. XX wieku przez Coco Chanel. Przyjmuje się, że każda kobieta powinna mieć w swojej szafie co najmniej jedną taką kreację. Sukienki typu mała czarna wyróżniają się prostym, nieskomplikowanym krojem. Długość zazwyczaj sięga maksymalnie do kolan. Takie małe czarne łatwo dopasować do każdej kobiecej figury. Duży jest też wybór klasycznych kreacji, szczególnie w Internecie. Ekskluzywne sukienki w wielu fasonach prezentuje www.Domodi.pl, wśród nich są również wspomniane małe czarne.

Sukienki kopertowe

Sukienka kopertowa to równie uniwersalna kreacja co mała czarna. Sprawdza się podczas wielu okazji, pasuje też wielu kobietom. Charakterystyczny dla tego fasonu jest dekolt, a raczej jego kształt litery V. Do tego jest wiązana w pasie, a jej poły nie są ze sobą zszyte. Sukienka kopertowa jest na tyle elegancka, że można zakładać ją na formalne spotkania w ciągu dnia. Jest delikatniejsza od sukienek wieczorowych. Jej długość sięga od kolan do połowy łydek.

Sukienki koronkowe

Do ekskluzywnych sukienek można zaliczyć także te wykonane z koronki, które pięknie podkreślają kobiece kształty. Koronkowe sukienki zazwyczaj są dopasowane, a ich długość sięga do kolan. Dostępne są kreacje w całości wykonane z koronki, jednak na takie mogą zdecydować się jedynie kobiety o idealnej figurze. Panie, które chcą zakryć jakieś niedoskonałości sylwetki, wybierają najczęściej sukienki, w których niektóre elementy są wykonane z tego materiału, np. rękawy lub dekolt. Takie koronkowe sukienki można założyć na szereg różnych uroczystości, w tym na wesele, randkę lub przyjęcie. Istotny jest w przypadku tych kreacji kolor. Sukienki najczęściej dostępne są w barwach czerwieni, czerni, granatu lub szmaragdowej zieleni.

Sukienki wizytowe

Sukienki wizytowe wyróżniają się prostym krojem i przede wszystkim elegancją, dlatego są często wybierane na okazje formalne, np. na spotkania biznesowe. Najczęściej dostępne są w fasonie ołówkowym, a więc doskonale podkreślają walory kobiecej sylwetki. Kluczowa jest również kolorystyka. Zazwyczaj kreacje wizytowe można znaleźć w stonowanych kolorach granatu, szarości lub zieleni.

Sukienki wieczorowe

Sukienki wieczorowe są bardzo zróżnicowane jeżeli chodzi o fasony. Można je kupić w kroju ołówkowym, empire, o kształcie A, syreny lub princess. Tak duży wybór pozostawia duże możliwości dopasowania do sylwetki, ale i do upodobań. Z reguły suknie wieczorowe są długie, chociaż coraz częściej pojawiają się nieco krótsze kreacje. Mogą być bogato zdobione, mieć odkryte ramiona i głębokie dekolty. Sukienki wieczorowe najczęściej wybierane są na wielkie uroczystości i oficjalne przyjęcia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here