Nadmorski kurort

Wakacje, urlop, a morze weekend? Tak kierunek północny, odpadają góry, interesują nas ciepłe klimaty. Wybrane miasto. gdzie będziemy nocować? Oczywiście, Gdynia.
Piękne stare portowe miasto. Co zobaczyć w Gdyni można? Zastanowić się warto, bo to nie tylko woda. Nadmorska siedziba oferuje więcej atrakcji: Skwer Kościuszki i Molo Południowe, spacer nadmorską alejką można urozmaicić odwiedzając kafejki, stragany, kolejny punkt Okręt-muzeum ORP „Błyskawica”, a zaraz zaraz. Powinniśmy wcześniej zobaczyć inny ważne muzeum jakim jest Statek-muzeum „Dar Pomorza”. Może zejdźmy na ląd. Następnie spacer do Muzeum Marynarki wojennej w Gdyni. Co za wyposażenie. Muzeum oferuje wiele eksponatów, jak torpedy, miny wodne, kolekcje statków, samoloty lotnictwa Marynarki Wojennej. Masz już dosyć eksponatów muzealnych?
Spróbujmy trochę poplażować, a gdy leżenie i spacer plażą powieje nam nudą można wybrać się na Molo w Orłowie. Warto pamiętać, że w przeciwieństwie do Mola w Sopocie nie będziemy musieli zapłacić za wstęp. Mniejsze skupisko ludzi, można spokojnie pospacerować i pozwiedzać. W Gdyni każdy znajdzie coś dla siebie, trochę piasku i wody, ale wszyscy poczują ląd pod nogami. I ten starszy i ten młodszy nie poczuje się znudzony. Wybierasz się z dziećmi? To świetnie, miasto co roku oferuje nowe atrakcje, każde dziecko znajdzie coś interesującego dla siebie.
Nie musisz jechać do Gdańska, Sopotu czy na Hel. Gdynia też jest piękna. Na pewno zachwyci każdego, stare malownicze uliczki, przeplatające się z nowoczesnością.

http://www.colorowo.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here