Krawat- jak wiązać?

Wielu mężczyzn zastanawia się jak zawiązać krawat?czasami gdy mają bardzo ważne wyjście i chcą wyglądać elegancko bo w czas potrzebny jest idealnie zawiązany krawat. Większość mężczyzn po prostu nie potrafi tego zrobić dobrze. Patrząc na nich widać, że zawiązać krawat to dla nich zadanie niemożliwe. Ten artykuł pomoże zobrazować jak należy to robić prawidłowo. Istnieje wiele sposobów na wiązanie krawata. Przeczytaj poćwicz i błyszcz w towarzystwie ze stylowym węzłem. Oto sześć najpopularniejszych węzłów:
1. Four- in-hand
Jest to prosty i elegancki węzeł. Należy związać go z widocznym dołeczki tuż pod węzłem żeby wzmocnić swój pewny wygląd. Węzeł Four- in-hand hand pomaga optycznie wydłużyć szyję. węzeł ten jest lekko przekrzywiony oraz asymetryczny, przez co przyciąga uwagę innych. Dobrze komponuje się z nieco grubszymi krawatami i bardzo łatwo się go wiąże. jest to uniwersalne węzeł pasujący do wszystkich typów kołnierzy.
2. Double four- in- hand
Dzięki dodatkowemu obrotowi, który wykonany jest na wiązaniu prostym dodaje większej objętości przy zachowaniu asymetrycznego wyglądu.
3. Węzeł Windsor
Jak zawiązać krawat tym sposobem? Jest on symetryczny oraz szeroki. Można by powiedzieć, że jest on bardzo oficjalny że względu na prosty trójkątny kształt. Nadaje się do do bardziej rozpiętych kołnierzy typu cut- away. Jego szeroki ksztalt może nieco optycznie skracać szyję. Węzeł Windsor zalecany jest do węższych krawatów.
4. Węzeł Half- Windsor
Ten typ węzła pasuje do wszystkiego. Jest to węzeł średniej wielkości pasujący do większości kolnierzy jak i krawatów. Otrzymamy go pomijając jedną pętlę w klasycznym węźle Windsor.
5. Pratt Shelby knot
Nazwa dość skomplikowana więc jak zawiązać krawat według tego sposobu? Nic trudnego. Jest to węzeł średniej wielkości przypominający Half- Windsor. Ma mniejszą objętość i dlatego też idealnie pasuje do kołnierzy z guzikami jak i do tych rozpiętych. Dzięki temu, że nie jest zbyt objętościowy jest stworzony dla mężczyzn że średnią lub małą twarzą
6. The small knot
Jak sama nazwa wskazuje jest to mały węzeł równie prosty co pomysłowy. Pasuje do większości kołnierzy w zależności od tego jak mocno jest zawiązany.

http://www.stazmalzenski.pl/

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZatkane ucho
Następny artykułDobry list motywacyjny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here