Canpol – troska i bezpieczeństwo

0
1727

Canpol Babies to nowoczesna firma, która od wielu lat z powodzeniem zajmuje się projektowaniem i produkcją produktów dla dzieci i rodziców. Firma wychodzi naprzeciw potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów. Z roku na rok coraz więcej osób darzy ją zaufaniem. Kupując produkty z logo marki mamy gwarancję, że wydajemy pieniądze na bezpieczny i certyfikowany gadżet, który spełnia wymagania Unii Europejskiej.

Co znajdziemy w ofercie firmy?

Wszystkie produkty marki zostały wykonane z ogromną starannością. W asortymencie firmy znajdziemy produkty w kategoriach takich jak ciąża, karmienie, pielęgnacja, bezpieczeństwo i wiele innych. Nie brakuje również zabawek dla naszych małych urwisów oraz akcesoriów spacerowych i podróżnych. Szeroka oferta produktów sprawie, że z Canpol możemy skompletować całą wyprawkę dla naszego dziecka, zapewniając mu prawidłowy rozwój w pierwszych latach życia. Markowe produkty są szeroko dostępne na rynku i nawet w małych miejscowościach ich zakup nie powinien stanowić problemu. Dystrybucją zajmuje się wiele sklepów sieciowych takich jak Tesco, Rossman, Auchan, Carrefour itp. Z łatwością również zamówimy je przez internet z dostawą do domu.

Bezpieczeństwo i atesty

W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych i zadowolenie rodziców wszystkie produkty z logo marki Canpol są poddawane specjalistycznym testom. Badania przeprowadzane są zarówno w halach produkcyjnych, jak i w niezależnych, zewnętrznych laboratoriach Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji oraz Uniwersytetu Adama Mickiewicza. Wszystkie produkty firmy Canpol spełniają międzynarodową normę ISO9001. Są również pozbawione bisfenolu A (BPA), które niedawno uzyskało negatywną ocenę Komisji Europejskiej. Przedsiębiorstwo może się również pochwalić certyfikatem Dobrej Praktyki Produkcji.

Firma pragnie dopasować swoje produkty nie tylko do wyśrubowanych norm bezpieczeństwa. Chce również zaspokoić praktyczne wymagania matek. Dlatego regularnie przeprowadza testy konsumenckie, zbierając opinię i uwagi na temat użytkowania swoich produktów w prawdziwym życiu. Wiedza i doświadczenie wszystkich mam jest nieocenione i ma ogromny wpływ na kierunek rozwoju firmy, która może pochwalić się nie tylko profesjonalnymi atestami, ale również uznaniem matek, które w niej pracują. Canpol szczyci się tym, że jego pracownice korzystają z firmowych produktów w wychowaniu własnych dzieci. Czy można wyobrazić sobie lepszą rekomendację?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here