Wampirzy lifting – pozbądź się zmarszczek dzięki własnej krwi!

Chcesz cieszyć się młodym wyglądem niezależnie od wieku? Już od jakiegoś czasu wklepujesz w swoją skórę kremy przeciwzmarszczkowe i inne kosmetyki, a mimo to kurze łapki, przebarwienia i cienie pod oczami nie znikają? Masz już dość nierównej walki z upływającym czasem? Poznaj wampirzy lifting i pożegnaj zmarszczki raz na zawsze!

W jakich przypadkach wampirzy lifting się sprawdzi?
Jak przekonują specjaliści z Kliniki Medycyny i Ginekologii Estetycznej Ziemlewski wampirzy lifting sprawdzi się wówczas, gdy nasza skóra wymaga rewitalizacji, gdy chcemy przywrócić jej napięcie, pozbyć się bruzd, fałd i przebarwień. Terapia osoczem bogatopłytkowym jest także stosowana, gdy skóra wymaga regeneracji po innych zabiegach medycyny estetycznej.

Czym jest osocze bogatopłytkowe?
Osocze bogatopłytkowe finalnie uzyskuje się z krwi pobranej od samego pacjenta. Ten autoimmunologiczny materiał jest zdaniem ekspertów z Kliniki Ziemlewski niezwykle bogaty w cenne składniki odpowiedzialne za pielęgnację i kompleksową regenerację szarej i pozbawionej blasku skóry, na której widoczne są pierwsze oznaki procesu starzenia się. Zawarte w osoczu bogatopłytkowym czynniki wzrostu i peptydy pobudzają komórki skóry do namnażania się i stymulują odnowę tkanek.

Z czego wynika skuteczność osocza bogatopłytkowego?
Skuteczność osocza bogatopłytkowego wiąże się z tym, że zawarte są w nim czynniki wzrostu, które mają dobroczynny wpływ na naszą skórę. Osocze bogatopłytkowe aktywuje fibroblasty, dzięki czemu ma miejsce produkcja nowego kolagenu, aktywuje procesy mikrokrążenia i angiogenezy i chroni skórę przed działaniem wolnych rodników – mówią fachowcy w dziedzinie medycyny i ginekologii estetycznej z Klinik Ziemlewski.
Warto wiedzieć, że terapia osoczem bogatopłytkowym to nowoczesna metoda pobudzenia organizmu pacjenta do regeneracji i odbudowy tkanek. Efekty zabiegu widoczne są stopniowo i postępują wraz z odbudowującymi się włóknami kolagenowymi. Mniej więcej po 1-2 tygodniach od zabiegu zauważymy, że nasza skóra jest bardziej jędrna i lepiej napięta – tłumaczą lekarze z Klinik Ziemlewski. Dla uzyskania optymalnych rezultatów dobrze jest poddać się około 3-4 zabiegom (przerwy pomiędzy nimi i dokładną liczbę ostrzyknięć ustala lekarz). Ten rodzaj terapii z pewnością przypadnie do gustu pacjentom, którzy cenią sobie bezpieczne i nieinwazyjne zabiegi – przekonują eksperci z Klinik Ziemlewski. Osocze bogatopłytkowe może także zostać podane tym pacjentom, u których zastosowanie kwasu hialuronowego wywołało alergię lub inne niepożądane objawy.

Jakie są wskazania do zastosowania preparatów PRP w medycynie estetycznej?
Z uwagi na jego dobroczynne właściwości po osocze bogatopłytkowe możemy sięgnąć, gdy:
– chcemy poprawić wygląd policzków,
– chcemy wygładzić fałdy nosowo-wargowe,
– chcemy poprawić wygląd okolic oczu (np. pozbyć się kurzych łapek i cieni pod oczami),
– zależy nam na tym, by zlikwidować fałdy na szyi i karku,
– chcemy odmłodzić nasze dłonie,
– mamy problem z łysieniem typu męskiego,
– zmagamy się z bliznami potrądzikowymi,
– na naszej skórze pojawiają się pierwsze oznaki upływającego czasu,
– zależy nam na bezpiecznym zabiegu dającym spektakularne rezultaty.

Jak będzie przebiegał zabieg?
Najpierw zachowując najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa pobierzemy od Ciebie krew (w pozycji leżącej lub siedzącej), a następnie zaczniemy przygotowywać z niej osocze bogatopłytkowe. Nim jednak gotowy preparat zostanie wstrzyknięty w skórę pacjenta to wcześniej pobrana krew trafi do specjalnego separatora, a później zostanie poddana wirowaniu w wirówce laboratoryjnej, aż do momentu zakończenia całego procesu – tłumaczą specjaliści z Kliniki Ziemlewski. Zabieg kończy się podaniem osocza bogatopłytkowego, które zostaje zaaplikowane tam, gdzie skóra wymaga regeneracji.

Czy ten zabieg jest bolesny?
W trakcie zabiegu pacjent może odczuwać jedynie delikatne szczypanie, co jest związane z podaniem osocza. Dla osób szczególnie wrażliwych na ból dość nieprzyjemne może być samo pobranie krwi, stąd też chcąc zapewnić naszym pacjentom maksymalny komfort niekiedy wykonujemy je w pozycji leżącej – mówią eksperci z Klinik Ziemlewski. Wprawdzie zabieg ten nie wymaga podania znieczulenia, istnieje jednak możliwość posmarowania poddawanej zabiegowi skóry specjalnym kremem znieczulającym, co zmniejsza doznania bólowe pacjenta.  Efekty zabiegu widoczne są stopniowo, rekonwalescencja trwa od 1 do 3 dni, a decyzję o częstotliwości wykonywania zabiegów podejmuje lekarz.
Umów się na wampirzy lifting do Klinik Ziemlewski i zobacz, jakie efekty daje zaawansowana regeneracja osoczem bogatopłytkowym! Ciesz się młodą, jędrną i wypoczętą skórą. Pożegnaj zmarszczki, bruzdy oraz inne niedoskonałości i bądź piękna na wiosnę!
Więcej na stronie: http://klinikiziemlewski.pl/warszawa
//

http://www.zdrowieinatura.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here