Gdzie najlepiej zrobić wesele

Wesele jest jednym z najważniejszych momentów w życiu każdej pary, dlatego też warto dobrze zastanowić się nad miejscem, gdzie będzie się ono odbywało. Oferta jest bardzo szeroka i zróżnicowana cenowo: od luksusowych sal w zamkach i pałacach, po niewielkie, rodzinne restauracje. Podpowiadamy, na co zwracać uwagę szukając weselnej sali, tak aby Twoi goście na długo zapamiętali fantastyczną zabawę!

Wielkość sali

Wybierając salę, nie zawsze warto decydować się na miejsce największe i najdroższe. Zamiast tego powinniśmy dobrze przeanalizować swój budżet i liczbę gości, którą chcemy zaprosić. Musi być odpowiednia ilość miejsca na stoły i do tańczenia. Zbyt wielka, pusta sala z zaledwie kilkoma tańczącymi osobami na środku nie będzie prezentowała się jednak dobrze.

Wygląd sali

Wygląd sali ma kluczowe znaczenie dla klimatu imprezy. Jeżeli chcemy zorganizować eleganckie wesele i podać wyszukane potrawy, nie wybierajmy raczej miejsca stylizowanego na wiejską chałupę. Z drugiej jednak strony, w przypadku wesela w stylu ludowym taki lokal może się sprawdzić. Jeżeli szukają Państwo eleganckiej sali weselnej w okolicach Lublina, bardzo dobre warunki oferuje na przykład Zajazd Gościnny w Motyczu: http://www.zajazdgoscinny.pl/wesela

Kuchnia

Dobre jedzenie to podstawa udanego wesela. Zanim zdecydujemy się zarezerwować konkretną salę, dowiedzmy się, jakie potrawy będziemy mogli zamówić. Warto wcześniej je samemu spróbować – na przykład zamówić ich niewielką ilość. Dzięki temu nie utopimy pieniędzy w jedzeniu, które będzie niesmaczne. Niektóre lokale oferują stałe menu, inne są bardziej otwarte na propozycje młodych. Warto to wcześniej wstępnie ustalić.

Noclegi dla gości

Pamiętajmy już o kwestii noclegów dla gości. Jeżeli na wesele przybędzie wielu gości z innych miast, najlepszą opcją będzie wynajem obiektu, który oferuje jednocześnie noclegi. Jest to najwygodniejsza opcja dla gości. W innym przypadku warto upewnić się, że w pobliżu lokalu znajduje się hotel lub innego rodzaju miejsca noclegowe w korzystnych cenach, tak aby goście mieli się gdzie zatrzymać po weselu.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDobry pomysł na prezent ślubny.
Następny artykułWizyty u dentysty
Zmienna jak każda kobieta. Uwielbia dzielić się wiedzą i doświadczeniem, które zdobyła pracując przez 10 lat w Niemczech.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here