Jak zorganizować rocznicę ślubu?

Rocznica ślubu to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdego małżeństwa. W tym dniu można powspominać wesele, obejrzeć wspólnie film czy zdjęcia, a nawet zaprosić znajomych do wspólnego świętowania.

Tam gdzie wesele…

Któż z nas nie marzy o tym, by przeżyć swój ślub i wesele jeszcze raz. Każda kobieta tęskni za piękną białą suknią i całym dniem intensywnych przygotowań. Choć podczas rocznicy, raczej nie założy już swojej kreacji, tego dnia również może ubrać się w specjalny sposób. Aby lepiej się wspominało rocznicę można zorganizować ją w miejscu, gdzie wcześniej odbyło się nasze przyjęcie weselne. W Warszawie bardzo często jest to Restauracja Na Skrajnej, która kusi delikatnym wystrojem i pysznym menu. Zorganizowanie imprezy z okazji rocznicy to duże zadanie logistyczne. Należy ustalić z menagerem restauracji o której i jakie posiłki będą wydawane, a także zaprosić gości. Ważna będzie także muzyka i ozdoby. Tego typu przyjęcia są bardzo popularne. Pozwalają wrócić wspomnieniami do dnia zaślubin, spotkać się z przyjaciółmi i wspólnie spędzić nieco czasu.

Wspólny wyjazd

Jeśli nie chcemy organizować dużej imprezy, możemy wybrać się w romantyczną podróż. Dzięki temu odpoczniemy od codziennych obowiązków i spędzimy trochę czasu z ukochaną osobą. Miejsce wyjazdu może być dowolne. Świetnym pomysłem jest wyruszenie w miejsca, które już kiedyś odwiedziliśmy. Niekiedy małżeństwa decydują się także na podróż z pociechami, wtedy mogą pokazać dzieciom, gdzie podróżowali przed ich narodzinami.

Prezenty             

Żadna rocznica ślubu nie może obyć się bez prezentów. Jeśli decydujemy się na przyjęcie drobne upominki dla małżeństwa mogą przynieść także goście. Najbardziej popularne są słodycze i alkohol. Jednak jeśli zaproszeni dobrze znają gospodarzy powinni zdecydować się na bardziej osobisty prezent, na przykład związanych z ich zainteresowaniami. Sami małżonkowie również mogą sprawić sobie niespodziankę. Taka pamiątka będzie przywoływać dobre wspomnienia przez wiele lat.

Niezależnie od tego jaki sposób na świętowanie wybierzemy, warto pamiętać co jest w tym dniu najważniejsze i razem ze współmałżonkiem planować kolejne wspólne lata.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here