Czy w dzisiejszych czasach warto mieć zegarek?

0
1708

Zegarki na rękę wydają się być już przeżytkiem – przecież wszyscy mają telefony komórkowe, w których z łatwością sprawdzimy godzinę. Na dodatek mamy pewność, że wskazują one czas dokładnie, gdyż synchronizują się przez Internet. Czas pokazuje także mnóstwo innych urządzeń, które nas otaczają – komputery, tablety, a nawet piekarniki i lodówki.

Rośnie także moda na tzw. Smartwatche -zegarki z dodatkowymi funkcjami – pomiarem pulsu, liczeniem kroków, wyświetlaniem powiadomień.Czy biorąc to pod uwagę, ma sens jeszcze interesować się tradycyjnymi zegarkami na rękę, które po prostu…pokazują godzinę? Jak najbardziej tak!

Zegarek to przecież także biżuteria. Potrafi być prawdziwą ozdobą i zupełnie zmieniać styl, w jakim jesteśmy ubrani. Bardziej elegancki zegarek założony do jeansów i koszulki zamienia nasze ubranie z ‚casual’ na ‚business casual’. A z kolei, gdy nasz strój jest dosyć poważny, możemy go rozluźnić zakładając bardziej zabawny zegarek. Kobiety mogą dobrać zegarek do reszty biżuterii lub do torebki. Dla mężczyzn zegarek może być jedyną ozdobą, dzięki której podkreślą swoje atrybuty i wyrażą siebie, nawet jeśli są w stroju, który nie do końca im pasuje. Warto np. spojrzeć na Zegarki Festina, które występują w szerokiej gamie kolorów i w różnych stylach. Każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego – albo bardziej eleganckie zegarki nadające bardziej businessowy look, zegarki o interesującym wyglądzie, które z pewnością będą zwracać uwagę, a także zwykłe, bardziej codzienne zegarki, które dobrze sprawdzą się na co dzień.

Warto też dodać, że zegarek może się przydać w sytuacji, gdy korzystanie z telefonu jest utrudnione – w czasie prowadzenia spotkania biznesowego, podczas lotu samolotem, gdy telefony powinny być wyłączone, podczas różnych konferencji i wystąpień. Zegarki to także wdzięczny temat rozmów – jeśli mamy zegarek, który przyciąga uwagę łatwiej nam będzie rozpocząć konwersację i przełamać lody. Tak więc, odpowiedź na pytanie jest jak najbardziej twierdząca – nawet w dzisiejszych czasach, zegarek się przydaje.

Więcej zakupowych inspiracji szukaj na https://www.brasty.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here