Jak co roku chcesz zaskoczyć bliskiego sobie mężczyznę i nie wiesz jak to zrobić? Na szczęście z pomocą przychodzi internet – skarbnica pomysłów, która nigdy nie zawodzi.

Urodziny są wyjątkowym dniem, na który czekamy cały rok. Zawsze wypadają tego samego dnia, teoretycznie więc mamy mnóstwo czasu aby coś zaplanować, wpaść na oryginalny pomysł. Często jednak, mimo tego wychodzi jak zwykle. Ważny dzień coraz bliżej, a nam ciągle brak pomysłów. Co kupić, gdzie szukać, czym się inspirować, by sprawić przyjemność swojemu mężowi, tacie, bratu, bądź synowi?

Realizacja pasji

Najlepiej sprawdzają się prezenty, które ściśle wiążą się z hobby i marzeniami danego mężczyzny. Jeśli jest fanem motoryzacji, możesz mu wykupić jazdę po torze wyścigowym lub off road. Szybkie auto, adrenalina, błoto, to przepis na doskonałą zabawę dla niejednego dużego chłopca. Jeśli jest totalnie szalony i uwielbia ryzyko, na pewno niezapomnianą przygodą będzie lot paralotnią, skok ze spadochronem lub na bungee. Marzy o ciekawym wzorze na ciele? Zabierz go do salonu tatuażu. Jest fanem jakiegoś zespołu? Załatw bilety na koncert. A może pasjonuje się fotografią, chce napisać książkę, nauczyć się języka obcego, nurkowania? Bez wychodzenia z domu, znajdziesz w sieci mnóstwo kursów, które pomogą mu spełnić sny. Jeżeli ceny tego typu atrakcji przerastają możliwości Twojego portfela, zaproponuj zrzutkę z innymi bliskimi, dla których takie rozwiązanie może okazać się zbawienne, bo sami nie mają pomysłu.

Gadżety dla Panów

Nie bez powodu mówi się, że dzieciństwo w przypadku mężczyzn nigdy się nie kończy. Panowie, niezależnie od wieku, uwielbiają bawić się kolejką, budować z klocków, kręcą ich gadżety. Bogatym źródłem inspiracji na prezenty dla nich, jest strona www.toys4boys.pl , na której znajdzie się coś dla każdego mężczyzny, od najmłodszego, do najstarszego, bez względu na zainteresowania i zasobność naszego konta. Zajrzyj do zakładki urodzinowej www.toys4boys.pl/13-prezent-na-urodziny, możesz ustawić zakres cenowy, by z łatwością znaleźć coś, co zadowoli solenizanta.

Romantycznie

Inną opcją, bardzo romantyczną i niskobudżetową, mogą być własnoręcznie zrobione talony, dodatkowo ukryte w miejscu, do którego prowadzą wskazówki, zagadki, miłe liściki, zdobywane w ciągu dnia. Talony na masaż wykonany przez Ciebie, fantazję z zakresu sypialni, czy też spoza niej, albo ulubioną, choć pracochłonną potrawę. Do tego dobra kolacja i wino.

Kiedy szukamy inspiracji, często jest tak, najpierw mamy w głowie pustkę, a potem nie możemy się zdecydować wśród gąszczu pomysłów. Warto zatem zapisywać je sobie, by przy następnej okazji znowu nie błądzić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here