suche włosy

Suche włosy, bardzo często mylimy je ze zniszczonymi oraz zaniedbanymi. Nic bardziej mylnego, włosy suche nie muszą być ani zniszczone ani zaniedbane. Zwłaszcza jeśli obecnie na rynku znajdują się kosmetyki z linii do włosów suchych. Suchość a zniszczenie to zupełnie dwa inne tematy. Do włosów suchych potrzebne są kosmetyki nawilżające. Natomiast do włosów zniszczonych regeneracyjne.

Czym nawilżać włosy suche?

Na pewno różnego rodzaju odżywkami, olejami, a także kosmetykami przeznaczonymi do włosów suchych. Jednak należy, nie przesadzać zbytnio z kosmetykami nawilżającymi. W przeciwnym razie możemy zbyt przesuszyć naszą skórę głowy, a także nasze włosy.

Jakie kosmetyki na suche włosy?

suche włosyDo włosów suchych powinniśmy używać różnego rodzaju odżywek oraz szamponów, które będą miały na celu przede wszystkim nawilżenie naszej suchej skóry głowy. Bardzo ważne jest nawilżanie suchych włosów. Czym możemy je nawilżyć? Na pewno wszelkiego rodzaju oliwkami, ale nie takimi do ciała, tylko do włosów. Oliwki do ciała natłuszczą nam włosy. A przecież nie o to, tutaj chodzi. Suche włosy wymagają specjalistycznych kosmetyków, w którym różnego rodzaju olejów arganowych. Świetnie sprawdzi się tutaj olejek kokosowy czy też różany. Nie tylko nawilży nam nasze suche włosy, ale także będzie cudownie pachnieć. A przecież o to tutaj chodzi. Suche włosy możemy mieć na przykład przez czynniki zewnętrzne. Bardzo często możemy się skarżyć na suche włosy z racji suszenia suszarką. Duże znaczenie ma także powietrze w mieszkaniu, które bardzo często jest niestety suche. Dlatego warto się wspomagać różnego rodzaju kosmetykami. Suche włosy potrzebują bardzo typowego nawilżenia. Jeśli na przykład nie jesteśmy sobie poradzić z tym sami, możemy jak najbardziej zgłosić się do profesjonalnego salonu fryzjerskiego. Tam otrzymamy fachowe usługi. Suche włosy to włosy pozbawione blasku. Należy je odpowiednio zregenerować. Dlatego tutaj jest tak bardzo ważna pielęgnacja. Suche włosy to problem, który należy rozwiązać. Dlatego jeśli tylko zauważymy u siebie tak zwane suche włosy, czylu wysuszone końcówki czy całe pasma, należy reagować.Im wcześniej tym lepiej dla naszego wyglądu. W końcu zdrowe włosy, to nawilżone włosy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here