prostownice

Prostownica, to z pewnością podstawowy element do pielęgnacji włosów, dla każdej kobiety. To sprzęt bardzo często kupowany, cieszy się dużym zainteresowaniem wśród wielu klientek. Tylko jak znaleźć taką prostownicę, która nie zniszczy nam włosów? Powinna być ceramiczna, gdyż w takiej na płytkach będą ukryte mikroskładniki odżywcze z kreatyniną. Dodatkowo nasze włosy będą chronione i odżywiane.

Rodzaje prostownic

W przypadku kiedy już decydujemy się na kupno prostownicy, musimy wybrać taką, która na pewno nam nie zniszczy włosów. Powinna ona zawierać technologię, która wykrywa poziom nawilżenia włosów. W ten sposób nasze słowy nie będą przegrzane, nie będą zbytnio spalone temperaturą. Każda prostownica powinna posiadać elektroniczny wyświetlacz, który będzie informował o stopniu nagrzaniu urządzenia. Zakresy temperatur zaczynają się od 160 do 230 stopni Celsjusza.

Prostownice niszczą włosy

prostowniceOczywiście możemy spotkać się z opinią, że prostownice niszczą włosy. Lecz tak naprawdę wszystko zależy od sprzętu. Jeśli na przykład mamy do czynienia z prostownicami profesjonalnymi, które mają na celu poprawienie kondycji naszych włosów, warto się tym posłużyć. Jednak jeśli mamy do czynienia z prostownicą zwykłą, dostępną w każdym supermarkecie, tutaj należy się dokładnie zastanowić. Mianowicie prostownice profesjonalne w cale nie niszczą naszych włosów. Wszystko zależy od jednego. Mowa tutaj o materiałach i powłokach. Prostownica ma nam służyć wiele, wiele lat. Dlatego lepszym rozwiązaniem będzie inwestycja i zakup profesjonalnej prostownicy za kilkaset złotych. Prostownice mają przede wszystkim nam służyć i poprawić nasz wygląd. Dlatego nie warto kupować prostownic tanich, dostępnych za 50 zł. Będą one zwyczajnie nie profesjonalne. Inwestycja w prostownicę na pewno nam się zwróci. Dobrze jest wybierać prostownice ze sklepów rtv oraz agd. Tam otrzymujemy gwarancję oraz pewność co do działania sprzętu. Na pewno nie powinniśmy kupować prostownicy na bazarze czy targu. W ten sposób narażamy zarówno swoje włosy na spalenie jak i swoje zdrowie. Dobra prostownica to taka, która będzie służyć na długie, długie lata. Tak więc warto mieć taki sprzęt w swoim domu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here