jak wyrywać brwi

Regulacja brwi, czyli krótka pielęgnacja, dzięki której nasza twarz nabiera zupełnie nowego wyglądu. Eleganckie brwi, wymodelowane nadają kobiecie charakteru, podkreślają naturalny kontur twarzy. Zarośnięte brwi nie tylko zasłaniają nasze oczy, ale postarzają. Dlatego właśnie warto dbać o wygląd naszych brwi. Regulacja brwi w cale nie jest skomplikowana.

Jak regulować brwi?

Przede wszystkim gdzie, w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym. Regulacja brwi zajmie naprawdę kilka minut. Powinniśmy są wykonywać raz w tygodniu. Fachowa depilacja odbywa się w postaci bezbolesnego zabiegu i trwa nie dłużej niż dwadzieścia minut. A jaka jest cena? To koszt w granicy 15 zł. Jednak brwi możemy także wyregulować samodzielnie w domu. Będzie nam potrzebny ołówek. Należy go przyłożyć do twarzy w taki sposób, aby sięgał do nosa, a jednocześnie wewnętrznego kącika oka. Kredką należy wyznaczyć punkt w jednym miejscu, gdzie ołówek krzyżuje się naszym łukiem brwiowym. Następnie należy go przesunąć w taki sposób aby górny koniec ołówka przechodził przez zewnętrzny kącik oka. Wyznaczone punkty będą granicą regulacji brwi.

Wyrywanie brwi

jak wyrywać brwiBardzo często w tym celu udajemy się do gabinetu kosmetycznego. A przecież możemy to zrobić samodzielnie. W jaki sposób? Przede wszystkim będą nam potrzebne odpowiednie kosmetyki. Mowa tutaj o wosku czy plastrach do wyrywania brwi. Dodatkowo możemy zakupić odpowiedni trymetr, dzięki któremu wyrwiemy niesforne brwi. Obecnie na rynku jest dostępnych wiele różnych rodzaju podręcznych sprzętów, które wyrywają brwi. Czy są skuteczne? Większość z nich tak. Dlatego możemy zaoszczędzić sobie wizyty u kosmetyczki i zastosować domowe sposoby przy użyciu właściwych rodzajów kosmetyków. Wyrywanie brwi nie musi być w cale takie skomplikowane. Należy tylko bardzo delikatnie, najlepiej przy użyciu instrukcji obsługi każdego sprzętu, każdego kosmetyku wyrywać nasze brwi. Na początku mogą występować jakieś zaczerwienia. Lecz w miarę upływu czasu, powinny one zniknąć. Wyrywanie brwi nie należy do lubianych zadań, lecz warto poświęcić na to czas, jeśli faktycznie zależy nam na ładnym ich wyglądzie. Zadbane brwi to estetyczny wygląd.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here