fryzury dla kwadratowej twarzy

Kwadratowy kształt twarzy to nic innego jak niskie i szerokie czoło, szeroka linia żuchwy oraz policzki leżące w jednej linii z brodą. Kwadratowy kształt twarzy wymaga przede wszystkim właściwego cięcia. Fryzura może tak naprawdę wszystko. Uczesanie daje nam wiele różnych możliwości. Może wydobyć prawdziwe piękno z każdej z nas.

Jakie fryzury są zalecane?

W tym przypadku najlepsze będą włosy długie, takie podniesione od nasady. Za pomocą fryzury, możemy tak naprawdę wymodelować twarz. Tutaj sprawdzi się także wizyta u wizażystki, która na przykład dobierze właściwy makijaż do naszej fryzury. Warto pamiętać, że tutaj wszystko ma znaczenie. Zarówno nasza karnacja, kolor oczu i włosów. W przypadku kwadratowej twarzy oraz wysokiego czoła, zalecane są fryzury dłuższe niż poziom ramion. Idealnie sprawdzą się loki, fale czy też po prostu długi kucyk bądź warkocz.

Wysokie czoło i grzywka?

fryzury dla kwadratowej twarzy Bardzo wiele kobiet, że wysokie czoło może zakryć grzywką. Jak najbardziej, lecz wszystko zależy od kształtu naszej twarzy. Czasami po prostu wysokie czoło jest dużym atutem, czasami wadą. Bardzo dużo zależy od naszej urody, kształtu twarzy i jej wyrazu. Wysokie czoło można zatuszować jakby makijażem. Wszelkiego rodzaju bronzery, podkłady, pudry i rozświetlacze. Wysokie czoło nie musimy oznaczać brzydkiego wyglądu. Dodatkowo kwadratowa twarz także jest bardzo charakterystyczna. Więc jakie fryzury będą pasować do wysokiego czoła i kwadratowej twarzy? Na pewno takie, które nadadzą nowego wyglądu. Długie i wycieniowane włosy. Możemy pooglądać gazety i wzorować się na osobach znanych. Jednak najprostszym sposobem będzie po prostu wizyta w salonie fryzjerskim. W takim układzie fryzjer dobierze nam fryzurę do kształtu naszej twarzy oraz wysokiego czoła. Idealną fryzurą będą także włosy półdługie. W przypadku krótkich nie są tutaj zbytnio polecane, gdyż mogą tylko niepotrzebnie uwydatnić nasze mankamenty. A przecież tego nie chcemy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here