zalecenia po powiększeniu ust

Powiększenie ust to zabieg, w przypadku osób, które posiadają małe usta. Zabieg ten jest także przeznaczony osobom, które chcą zmienić ich kształt. Taka korekta, wszelkie modelowanie ust przynosi doskonałe efekty, wszystkim osobom, które mało komfortowo czują się przy obecnym stanie. Usta każdego z nas to delikatna i ważna część twarzy.

Powiększenie ust

Powiększenie ust nie jest w cale takim prostym zabiegiem. Każde usta wymagają modelowania oraz podkreślania.Do korekty ust używa się kwasów hialuronowych. Powiększenie ust jest wykonywane po zastosowaniu znieczulenia. Następnie po kilku minutach, lekarz sprawdza, czy pacjent nie odczuwa bólu. Kolejno lekarz z pomocą cienkiej igły wstrzykuje kwas hialuronowy. Jego efekt końcowy ma polegać na wymodelowaniu konturu oraz podniesieniu kącików. Takie operacje plastyczne trwają nie dłużej niż 30 minut.

Czego absolutnie nie należy robić po powiększeniu ust?

zalecenia po powiększeniu ustPowinniśmy zachować ostrożność po powiększeniu ust. W jakim kierunku? Na pewno podczas jedzenia. Warto wybierać potrawy płynne. W tym wszelkie zupy krem. Po powiększeniu ust możemy odczuwać wszelki dyskomfort oraz ból. Właśnie z tego powodu należy zachować szczególną ostrożność. Po kilku dniach na pewno będzie oraz lepiej. Lecz zwłaszcza w przeciągu 48 godzin możemy odczuwać ból, mrowienie i inne nieprzyjemne skutki. Powiększenie ust to zabieg, po którym nie należy malować ust. Dodatkowo nie powinniśmy smarować ich żadnymi kremami czy kosmetykami. Zalecenia dotyczące ust zaraz po ich powiększeniu są bardzo ważne. Każdy lekarz jeszcze przed wykonaniem zabiegu informuje pacjentkę o możliwych reakcjach. Dlatego właśnie warto zaczekać pewien czas, aby się cieszyć pięknymi i pełymi ustami. Tak naprawdę nie ma wielu zaleceń. Oczywiście każdą niepokojącą rzez należy skontaktować z naszym lekarzem. Powiększenie ust to popularny zabieg, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych. Natomiast w Polsce coraz więcej młodych dziewczyn oraz kobiet w średnim wieku, decyduje się na taką metodą polepszenia własnego wyglądu. Wszelkie zalecenia po powiększeniu ust są wypisywane na karcie pacjenta. Jednak odnośnie jakichkolwiek wątpliwości, każda pacjentka, powinna się zapytać o poradę lekarza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here